To robił jej brat. Rozenek ujawnia szokującą prawdę z rodzinnego domu

Małgorzata Rozenek o bracie/AKPA/Instagram/psychomama_julia Małgorzata Rozenek o bracie/AKPA/Instagram/psychomama_julia

Małgorzata Rozenek-Majdan to nazwisko, które wszyscy dziś znają w świecie medialnym i show-biznesowym w Polsce. Okazuje się jednak, że lata temu gwiazda TVN żyła w cieniu swojego wyjątkowo utalentowanego brata, a jej życie było bardzo dalekie do ideału, który dziś tak chętnie prezentuje.

Małgorzata Rozenek-Majdan – kariera, życie prywatne

Małgorzata Rozenek-Majdan to osobowość telewizyjna, prezenterka i influencerka, która doskonale jest znana w świecie show-biznesu. Była także gospodynią takich programów jak: „Projekt Lady”, „Perfekcyjna pani domu”, „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” czy „Bez kompleksów”. Niedawno miała także debiutować w roli prowadzącej 3. edycją programu “Królowa przetrwania”. Poza tym gwiazda TVN jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie działa jako influencerka.

W życiu prywatnym Małgorzata Rozenek-Majdan jest żoną piłkarza Radosława Majdana, z którym stanęła na ślubnym kobiercu 10 września 2016 roku. W 2020 roku powitali na świat swoją pierwszą, wspólną pociechę, syna Henryka. Warto dodać, że celebrytka ma również dwóch starszych synów Tadeusza i Stanisława z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Zanim jednak związała się z aktorem, to była również żoną prawnika Łukasza Bukaczewskiego.

Zobacz więcej: Rozenek dorwała się do mikrofonu i… zwróciła się do Dody. Pierwsze słowa i już cała sala zamarła

Przez lata żyła w cieniu swojego brata. Dziś to ona podbija show-biznes

Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan miała okazję gościć w podcaście Julii Izmalkowej MATCHA TALKS. Celebrytka, choć dziś jest czołową gwiazdą w polskim show-biznesie, okazuje się, że w przeszłości to ona żyła w cieniu swojego brata Michała Kostrzewskiego, który wykazywał się dużo większymi ambicjami i pracowitością. Oboje trenowali balet i skończyli szkoły baletowe, ale to jednak jej brat osiągał wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej.

Mój brat był dużo bardziej pełen sukcesów niż ja. Ja przez pierwszą połowę swojego życia żyłam w cieniu swojego brata. Mój brat też skończył szkołę baletową, jest 5 lat ode mnie starszy. Był najlepszym uczniem w naszej szkole, był na konkursach baletowych, które wygrywał. Po skończeniu dyplomu został zaproszony do bardzo prestiżowego Jeune Ballet Francais (…). Później te osoby, które kończą młody balet Francji i są później bardzo często zapraszane do najlepszych scen baletowych – wyznała Rozenek.

Zobacz więcej: Wielkie zmiany w „Królowej przetrwania”. Widzowie długo na to czekali

Celebrytka zdobyła się również na szczere wyznanie i przyznała, że zupełnie nie miała zdolności. Co więcej, jej życie za czasów młodości było zupełnie nieuporządkowane, a nawet przyzwyczaiła się do tego, że sukces to coś, co ją nie dotyka. W końcu pojawił się moment, który zmusił ją do zmiany podejścia do pracy i samej siebie, który zaprowadził ją na szczyt polskiego show-biznesu.

Był totalnie [red. genialny], a żeby być genialnym tancerzem, trzeba być pracowitym. Ja wtedy nie byłam, zawsze chciałam być. Byłam bardzo niezdolną tancerką i bardzo niepracowitą (…). Ja całą moją młodość, czyli pierwsze 20 lat (…) walczyłam ze swoim lenistwem, bałaganiarstwem. Z tym, że przyzwyczaiłam się, że nie osiągam sukcesów (…). Nie potrafiłam przekuć tego w skuteczność, nie potrafiłam być konsekwentna w ociąganiu sukcesów – mówiła Rozenek.

Zobacz więcej: To dzieje się zamkniętymi drzwiami. W końcu wyszła prawda o małżeństwie Rozenek

Małgorzata Rozenek i Michał Kostrzewski/KAPIF
Małgorzata Rozenek i Michał Kostrzewski/KAPIF
Małgorzata Rozenek i Michał Kostrzewski/Instagram/mishakostrzewski
Małgorzata Rozenek i Michał Kostrzewski/Instagram/mishakostrzewski
Michał Kostrzewski/AKPA
Michał Kostrzewski/AKPA
Małgorzata Rozenek/AKPA
Małgorzata Rozenek/AKPA
Michał Kostrzewski/AKPA
Michał Kostrzewski/AKPA
 

Klaudia Jaroszek - Redaktor

Klaudia Jaroszek redaktorka serwisu Kozaczek.pl. Zajmuje się tematyką lifestyle’ową i show-biznesową, a szczególną pasją darzy obszar modowo-urodowy wśród gwiazd. Wcześniej związana z serwisem newsowym i modowym oraz rozgłośniami radiowymi.

2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Rozenek celebrytka to chyba jakiś żart,nigdy nią nie zostanie,ta osoba niczym siebie nie prezentuje jest mało interesującą.

może wypadałoby napomknąć o jego romansie z Anią Kalczyńską którego konsekwencją bylo jej odejście z TVN małżonkowi który zasiadał zarządzie skoczyło ciśnienie zresztą on też poleciał z posady..