Niezwykle prywatna mama Halle Berry (56 l.) pokazała swoim 8 milionom obserwujących na Instagramie, jak dziś wygląda jej 15-letnia córka Nahla. A wszystko z okazji jej urodzin.

Ciało 55-letniej Halle Berry jest niemożliwe!

Jednym z największych darów, jakie dał mi wszechświat, jest moja córka, Nahla. Ona jest słońcem, które nigdy nie gaśnie i księżycem, który nigdy nie gaśnie! Przyłącz się do mnie i życz jej dzisiaj wszystkiego najlepszego z okazji 15. urodzin! Kocham Cię słodki aniołku, napisała Berry po karuzelą zdjęć.

W karuzeli znalazły się się 3 zdjęcia. Pierwsze przedstawia ramkę z napisem „love you more”, a następne zdjęcia to już Nahla Berry Aubry.

Halle Berry dzieli Nahlę z byłym partnerem Gabrielem Aubrym. Aktorka ma również 9-letniego syna Maceo ze swoim 3. mężem, Olivierem Martinezem.

Halle Berry i jej 15-letnia córka Nahla

Laureatka Oscara, która w grudniu 2021 roku nazwała swojego obecnego partnera, Van Hunta, „miłością życia”, mówiła o dynamice jej patchworkowej rodziny.

Ponad 50-letnia Halle Berry i jej sześciopak na brzuchu!

Teraz, po pięćdziesiątce, mam dzieci, karierę i wreszcie miłość w prawdziwy, znaczący sposób […] Po raz pierwszy w życiu wszystko kręci się na wszystkich cylindrach, wyznała Halle Berry w rozmowie z AARP (American Association of Retired Persons).

Halle Berry Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Halle Berry z córką Nahlą

Halle Berry Fot. Forum