Jak przystało na Paris Hilton, można się spodziewać, że jej ślub będzie nie byle jakim wydarzeniem. 40-letnia celebrytka długo zwlekała z zamążpójściem. Kiedy w lutym tego roku ogłosiła zaręczyny niewiele osób było przekonanych, że zdecyduje się ten związek sformalizować. A jednak!

Przygotowania do ślubu idą pełną parą!

Zdjęcia lotnicze zrobione w poniedziałek w posiadłości Bel-Air, zmarłego dziadka Paris, Barrona Hiltona, pokazują ogromny drewniany parkiet budowany obok basenu i kompozycje kwiatowe w kształcie inicjałów pary młodej.

Kim Kardashian i Paris Hilton znowu szaleją! Tak imprezowały 20 lat temu

Na zdjęciach zrobionych na początku tygodnia widoczne są również starannie przystrzyżone trawniki i oszałamiające możliwości tej pięknej posiadłości.

Paris Hilton jest w ciąży? Zabrała głos

Na terenie obiektu znajduje się nie tylko kort tenisowy, ale także duży domek przy basenie.

Ślub odbędzie się 11 listopada i jest zapowiadany jako „wydarzenie sezonu”.  Sądząc po pierścionku zaręczynowym, który wręczył jej przyszły mąż – Carter Reums, wartym 2 miliony dolary, dziedziczka fortuny Hiltonów i jej wybranek nie zamierzają oszczędzać. Według plotek Paris ma zaplanowane na ten dzień aż 11 sukienek!

Paris Hilton na kolacji z narzeczonym. Pokazała OGROMNY pierścionek zaręczynowy

Można się spodziewać, że na ślubie celebrytki pojawi się mnóstwo gwiazd showbiznesu i ludzi ze świata sportu i polityki. Narazie publicznie swoją obecność potwierdziła Kim Kardashian.

Jak podoba Wam się ta posiadłość? Chciałybyście wziąć tam ślub?

 

 

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* Credit line: PeBu / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* –
BACKGRID USA 8 NOVEMBER 2021,Image: 642226424, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: PeBu / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* – Credit line: PeBu / BACKGRID / Backgrid USA / Forum