Doniesienia zza oceanu, że Tom Brady i Gisele Bündchen rozwodzą, są podobno „nieprawdziwe”, chociaż inni wtajemniczeni twierdzą, że para właśnie zmierza w tym kierunku. Jedno jest wiadome, nie mieszkają ze sobą.

41-letnia Gisele Bündchen o tym, jak tragiczne było jej życie 20 lat temu

Podobno w zeszłym tygodniu 42-letnia supermodelka poleciała do swojego domu w Ameryce Środkowej po „epickiej kłótni” z zawodowym futbolistą, z który jest w związku od ponad dekady. Rzeczona kłótnia zakończyła się podobno szokującą decyzją rozgrywającego drużyny Buccaneers o wycofaniu się z amerykańskiej ligi NFL.

„Zgodzili się, że przejdzie na futbolową emeryturę, aby skupić się na rodzinie, ale ten potem zmienił zdanie […] W małżeństwie pojawiły się kłopoty z powodu jego decyzji o powrocie do gry. Gisele zawsze była tą z dziećmi”, podaje źródło magazynowi People.

Tom Brady i Gisele Bündchen rozwodzą się?

Brazylijska modelka po kilku dniach od ucieczki do Ameryki Środkowej wróciła na Florydę, gdzie mieszka z rodziną. Została nawet sfotografowana ze swoimi dziećmi w parku wodnym w Miami.

Tę operację plastyczną przeszła Gisele Bündchen – żałuje jej!

„Zawsze masz takie chwile… Nie sądzę, że życie jest zawsze jedynie największą radością, nie sądzę, że życie jest zawsze ostatecznym bólem, nie sądzę, że życie jest zawsze ostateczną walką, nie sądzę, że życie jest zawsze ostateczne szczęście”, wyznał niedawno Brady w podcaście, który prowadzi.

Bündchen i Brady, którzy pobrali się w 2009 roku, mają ze sobą 12-letniego syna Benjamina i 9-letnią córkę Vivian. Brady jest także ojcem 15-letniego syna Jacka, którego dzieli ze swoją byłą Bridget Moynahan.