Tomasz Kammel jest popularnym dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Od 1997 roku jest związany z Telewizją Polską, gdzie prowadził programy takie jak „Pytanie na śniadanie”, „The Voice of Poland”, „The Voice of Kids” czy „The Voice of Senior”.

Prócz tego na swoim koncie ma współpracę z wieloma stacjami radiowymi oraz przelotną relację z Polsatem. Dziennikarz razem z Piotrem Kraśko i Robertem Kroolem wydał również książkę „Dyskretny urok wystąpień publicznych”, a od niedawna prowadzi dodatkowy biznes w postaci produkcji i sprzedaży skarpetek.

Tomasz Kammel chce wesprzeć ukraińskie dzieci w NIECODZIENNY sposób

Tomasz Kammel sprzedaje swój luksusowy samochód

Tomasz Kammel tak jak wielu mężczyzn bardzo ceni sobie luksusowe samochody – prezenter jeździł już Porsche, Lexusem czy Audi, jednak co jakiś czas zmienia swoje środki transportu na nowe. Teraz korzystając ze swoich instagramowych zasięgów postanowił pochwalić się fanom, że wystawił na sprzedaż swój aktualny samochód: 3-letnie Audi A8L. W żartobliwym poście napisał:

Niemiec nie płakał jak sprzedawał, emeryt nie jeździł tylko do kościoła. Dlaczego? Bo to od początku mój samochód. Audi A8 L. Teraz jest na sprzedaż:)

Jak możemy się dowiedzieć z oferty sprzedaży, jego luksusowa fura ma czujniki parkowania, tuner TV, panoramiczny szyberdach oraz ogrzewanie postojowe. Prezenter jednak „tanio fury nie sprzeda” i swoje auto wycenił na prawie 320 tysięcy złotych.

Ktoś chętny?

IG: tomaszkammel

IG: tomaszkammel

IG: tomaszkammel

IG: tomaszkammel

IG: tomaszkammel

IG: tomaszkammel

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!