W miniony weekend, gwiazda Beverly Hills 90210, udostępniła w swoich social mediach zdjęcia z sesji, którą jej 13-letnia córka Stella Doreen zrobiła z Petite ‚n Pretty.

Gwiazda Beverly Hills 90210

Gwiazda „Beverly Hills 90210” sama uszyła córce sukienkę na studniówkę. Efekt powalający, a Lola jest prześliczna

13-latka została twarzą ich jesiennej kampanii reklamowej. Z dumą chwaliła się efektem współpracy jej nastoletniej córki i marki kosmetycznej. 48-letnia Tori Spelling wyjaśniła, dlaczego ten moment jest dla niej pewnego rodzaju triumfem.

„Stella jest niesamowitym człowiekiem. Złote serce i życzliwość. Jest pomysłowa, kreatywna i pełna ognia. Dlatego jako mama tak bolesny był dla mnie widok tej młodej kobietki, która przez długi czas była zastraszana i była ofiarą prześladowania w szkole […] Chłopiec, który prześladował ją i inne dziewczyny nie został ukarany”, napisała aktorka.

„Wraz z prześladowaniem Stelli pojawiły się problemy zdrowotne. Miała bóle głowy, bóle brzucha, ataki paniki i wzmocniły się jej objawy astmy. Problemy psychiczne w tak młodym wieku to nie przelewki. Emocje mogą być dość silne i objawiać się fizycznymi dolegliwościami. Z tego powodu opuszczała dużo szkolnych dni”, dodała.

Tori Spelling wyznała również, że problemy w szkole jej córka miała nie tylko z rówieśnikami. Dyrektor szkoły, do której uczęszczają jej dzieci nie pozwolił na to, by jej córka Stella Doreen wystąpiła w programie Master Chef pod okiem Gordona Ramsey’a. Marzenie 13-latki dopiero się spełniło, gdy Tori Spelling, wraz z mężem Deanem McDermottem podpisali dokumenty, że na własne życzenie zabierają córkę ze szkoły, by nowy rok szkolny rozpoczęła już w nowym miejscu…

Shannen Doherty atakuje koleżanki po fachu. Ma dosyć tego, co się dzieje w Hollywood

Nie rozumiemy pogmatwanej polityki prestiżowych amerykańskich szkół, ale na pewno problemy psychiczne mogą pojawić u dzieci w naprawdę młodym wieku. Gdy zauważy się u dziecka jakiekolwiek objawy depresji czy głębokiego stresu, trzeba reagować.

Gwiazdy żegnają Luka Perrego z Beverly Hills 90210

Tori Spelling

Tori Spelling fot. Backgrid USA / Forum

Tori Spelling