Trasa koncertowa wysysa z Madonny resztki tłuszczu (FOTO)
Skończyła 50 lat. Ciągle w ruchu. Ciągle w walce z czasem. Dwie godziny ćwiczeń dziennie przez sześć dni w tygodniu. Wyczerpująca trasa koncertowa, trójka dzieci, po drodze rozwód, kochanek i pochłaniająca ją kabała.
Niezłe tempo, prawda? Madonna daje radę. Wkrótce nowa płyta z miksem hitów królowej.
Widać jednak, że Mad jest zmęczona. Po publikacji jej zdjęcia, na którym widać chude i żylaste ręce gwiazdy Daily Mail porównał fotkę do zdjęć ciał spreparowanych przez Guntera Von Hagensa, które objeżdżają Europę. Ok. Tylko niech ktoś spróbuje przez tyle lat wytrzymać takie tempo i nie paść. A jej się jakoś udaje…

Jak już robią fotomontaż to niech się chociaż postarają.
to Photoshop :/Przecież Madonna sama ma jeszcze babcie! Jej babcia to Elsie, która ma teraz 99 lat!!!
fotomontaz.. zal ;/
Ale beznadziejny fotomontaż;/ Żałosne;/
to FOTOMONTAŻ !! ;(
coto ma byc…fotomontaz czy co?nielubie jak ktos ja ocenia po wieku i wygladzie…nikt z was niewie tyle oo niej co ja i nikt z was nie przyglada sie uwaznie jej karjeze od 27 lat!!! gdybyscie zobaczzyli to co ja napewno odnosilibyscie sie z szacunkiem….wogule gdzie w tej polsce szacunek dla starszych osob?!
na pierwszy rzut oka widać, że to fotomonaż
photoshop..;/
niezly fotomontarz! duzego wrazenia na mnie nie zrobil :(( kicha!!!!!!!!!!!
poprawka \\Kozak-czworka dzieci nie trojka! a zdjecia sa robione
gość, 29-07-09, 12:26 napisał(a):gość, 29-07-09, 12:19 napisał(a):gość, 29-07-09, 09:40 napisał(a):Dużo przeszła,sama wszystko osiągła,bez niczyjej pomocy nie tak jak niektóre tu w Polsce i jeszcze królowami się ponazywały,a gówno osiągneły!Kto nie zna kariery Madonny od początku,to niech lepiej nie zabiera głosu!!!a cóż takiego “tajemniczego” kryje jej kariera oprócz tego co wiedzą wszyscy ruchanie, goła pizda obrażanie uczuć religijnych i aby do przodu, do celu po trupach. Może i tak ,ale to co piszesz o Madonnie np,o tym ruchaniu to też to robi większość Polskich karierowiczek,aktoreczek i gdzie doszły?Odpowiedź brzmi nigdzie.ZA TO MADONNA JEST NA SAMYM SZCZYCIE,I KAŻDY O TYM DOBRZE WIE!ZGAADZAM SIE_tYLKO JA PODZIWIAC!
ona jest odrażające babcią
Bardzo ja lubie-swojska babka a zdjecia poprawiane
Żalosna jest ;//
Niezły fotomontarz,ale się ktoś wysilił,Żal:((
gość, 29-07-09, 21:09 napisał(a):Co, poczatki jej kariery? To wy naprawde nie wiecie? Zwykle pornosy!Nie, to nie zart. CO TY NIE POWIESZ!NAPRAWDE,POOOORNOSY OJEJ TO MADONNA JUŻ NIE BĘDZIE SŁAWNA PRZEZ TE PORNOSY NIE NA ŻARTY?????
to zdjecie jest okropne :[
Co, poczatki jej kariery? To wy naprawde nie wiecie? Zwykle pornosy!Nie, to nie zart.
to poprostu czas… umrze jako królowa…
o fuj ! to zdjecie zrobione przez Guntera to pewnie sam fotomontaz, bo ona juz wczesniej miala takie rece. a co do tego, ze jest napisane ‘krolowa’, to moim zdaniem jest to straszny blad. w ogole nie cierpie jej muzyki bo to sam remix. no ale coz, gustu sie nie wybiera…
Każdy kiedyś umrze ale nikt tego niewie kiedy,ale takie teksty typu….TO POPROSTU CZAS,są dla mnie idiotyczne niewiadomo kto pierwszy umrze,a Madonna ma dpiero po 50 a nie 99lat!!!
Hmmm. Nigdy jej nie lubiłam ale zrobić z siebie takiego potwora ?? To chore.Sądzę że kobieta przecholowała…
gość, 29-07-09, 12:17 napisał(a):gość, 29-07-09, 09:34 napisał(a):gość, 29-07-09, 04:10 napisał(a):“tempo” ?wolne żarty, trójka dzieci ? którymi zajmują się niański, rozwód ? a co w tym trudnego prawnicy, adwokaci nad wszystkim czuwają, 2 godziny ćwiczeń dziennie ? a kto jej karze tyle ćwiczyć, trasa konmcertowa po której będzie miała kilkumiesięczne wolne, kabała ? na własne życzenie, kochanek ? a czy dymanie się z młodym gogusiem jest pochłaniające i wyczerpujące ? prędzej relaksujące, strach pomyśleć jak by wyglądała gdyby wiodła normalny żywot spracowanej kobiety, po 12 godzin dziennie, a na głowie, dzieci, brudne gary, ciężkie siaty i brudne gacie męża. CO TY KURWA WIESZ O MADONNIE,A JEŻELI TWOJE ŻYCIE TAK WYGLĄDA JAK JEST OPISANE W TEJ KOMIE TO MASZ PROBLEM ZE SOBĄ.ALE TO JUŻ ZWRÓĆ SIĘ DO PSYCHOLOGA A NIE NA KOZACZKA!chu*j ci w dupe żałosny fanatyku a o madonnie wiem jeszcze tyle, że z upodobaniem wywala rozlazłą pizdę i ma chyna największy przebieg w całym bisnesie, dla tego jest ”królową” za dyche co sie o własne nogi na scenie zabija. A ty to pewnie pięknie tańczysz, a królowa z ciebie za 1zł haha!!
Po tym co się stało z Michaelem Jacksonem,korona z głowy przed królowa pop!Jest jedyna wielka gwiazda,z tamtych czasów i przetrwała,bez narkotyków,prochów i operacji!!!!Zastanowić się trzeba,czego się oczekuje ,sztucznie pięknego tworu ,czy żywej osoby!!!!!
gość, 29-07-09, 12:33 napisał(a):gość, 29-07-09, 11:00 napisał(a):gość, 29-07-09, 09:52 napisał(a):To przecież zwykły fotomontarz,napewno nie pierwszy i napewno nie ostatni!Widac ze nie jestes na bierząco! Gdybys sledziła/ł wątki na Kozaczku i nie tylko to wiedziałabys jak Madonna dzis wygląda! TO JEST JEJ PRAWDZIWY IMAGE!!!!!!!!!!!!!! A TWÓJ IMAGE TO PEWNIE POSRANE GACIE I KURSKIE GNIAZDO ZAMIAST WŁOSÓW,TAK<TAK TY ZNASZ MADONNE<PRZECIEŻ Z NIĄ MIESZKASZ HAHAHA!
gość, 29-07-09, 11:00 napisał(a):gość, 29-07-09, 09:52 napisał(a):To przecież zwykły fotomontarz,napewno nie pierwszy i napewno nie ostatni!Widac ze nie jestes na bierząco! Gdybys sledziła/ł wątki na Kozaczku i nie tylko to wiedziałabys jak Madonna dzis wygląda! TO JEST JEJ PRAWDZIWY IMAGE!!!!!!!!!!!!!! A TWÓJ IMAGE TO PEWNIE POSRANE GACIE I KURSKIE GNIAZDO ZAMIAST WŁOSÓW,TAK<TAK TY ZNASZ MADONNE<PRZECIEŻ Z NIĄ MIESZKASZ HAHAHA!
gość, 29-07-09, 09:34 napisał(a):gość, 29-07-09, 04:10 napisał(a):“tempo” ?wolne żarty, trójka dzieci ? którymi zajmują się niański, rozwód ? a co w tym trudnego prawnicy, adwokaci nad wszystkim czuwają, 2 godziny ćwiczeń dziennie ? a kto jej karze tyle ćwiczyć, trasa konmcertowa po której będzie miała kilkumiesięczne wolne, kabała ? na własne życzenie, kochanek ? a czy dymanie się z młodym gogusiem jest pochłaniające i wyczerpujące ? prędzej relaksujące, strach pomyśleć jak by wyglądała gdyby wiodła normalny żywot spracowanej kobiety, po 12 godzin dziennie, a na głowie, dzieci, brudne gary, ciężkie siaty i brudne gacie męża. CO TY KURWA WIESZ O MADONNIE,A JEŻELI TWOJE ŻYCIE TAK WYGLĄDA JAK JEST OPISANE W TEJ KOMIE TO MASZ PROBLEM ZE SOBĄ.ALE TO JUŻ ZWRÓĆ SIĘ DO PSYCHOLOGA A NIE NA KOZACZKA!chu*j ci w dupe żałosny fanatyku a o madonnie wiem jeszcze tyle, że z upodobaniem wywala rozlazłą pizdę i ma chyna największy przebieg w całym bisnesie, dla tego jest ”królową” za dyche co sie o własne nogi na scenie zabija.
gość, 29-07-09, 12:19 napisał(a):gość, 29-07-09, 09:40 napisał(a):Dużo przeszła,sama wszystko osiągła,bez niczyjej pomocy nie tak jak niektóre tu w Polsce i jeszcze królowami się ponazywały,a gówno osiągneły!Kto nie zna kariery Madonny od początku,to niech lepiej nie zabiera głosu!!!a cóż takiego “tajemniczego” kryje jej kariera oprócz tego co wiedzą wszyscy ruchanie, goła pizda obrażanie uczuć religijnych i aby do przodu, do celu po trupach. Może i tak ,ale to co piszesz o Madonnie np,o tym ruchaniu to też to robi większość Polskich karierowiczek,aktoreczek i gdzie doszły?Odpowiedź brzmi nigdzie.ZA TO MADONNA JEST NA SAMYM SZCZYCIE,I KAŻDY O TYM DOBRZE WIE!
gość, 29-07-09, 12:17 napisał(a):gość, 29-07-09, 09:34 napisał(a):gość, 29-07-09, 04:10 napisał(a):“tempo” ?wolne żarty, trójka dzieci ? którymi zajmują się niański, rozwód ? a co w tym trudnego prawnicy, adwokaci nad wszystkim czuwają, 2 godziny ćwiczeń dziennie ? a kto jej karze tyle ćwiczyć, trasa konmcertowa po której będzie miała kilkumiesięczne wolne, kabała ? na własne życzenie, kochanek ? a czy dymanie się z młodym gogusiem jest pochłaniające i wyczerpujące ? prędzej relaksujące, strach pomyśleć jak by wyglądała gdyby wiodła normalny żywot spracowanej kobiety, po 12 godzin dziennie, a na głowie, dzieci, brudne gary, ciężkie siaty i brudne gacie męża. CO TY KURWA WIESZ O MADONNIE,A JEŻELI TWOJE ŻYCIE TAK WYGLĄDA JAK JEST OPISANE W TEJ KOMIE TO MASZ PROBLEM ZE SOBĄ.ALE TO JUŻ ZWRÓĆ SIĘ DO PSYCHOLOGA A NIE NA KOZACZKA!chu*j ci w dupe żałosny fanatyku a o madonnie wiem jeszcze tyle, że z upodobaniem wywala rozlazłą pizdę i ma chyna największy przebieg w całym bisnesie, dla tego jest ”królową” za dyche co sie o własne nogi na scenie zabija. PIERDOLISZ???!!!
gość, 29-07-09, 09:40 napisał(a):Dużo przeszła,sama wszystko osiągła,bez niczyjej pomocy nie tak jak niektóre tu w Polsce i jeszcze królowami się ponazywały,a gówno osiągneły!Kto nie zna kariery Madonny od początku,to niech lepiej nie zabiera głosu!!!a cóż takiego “tajemniczego” kryje jej kariera oprócz tego co wiedzą wszyscy ruchanie, goła pizda obrażanie uczuć religijnych i aby do przodu, do celu po trupach.
powinna o siebie zadbac
to jest gorzej niż obrzydliwe!!!
gość, 29-07-09, 09:52 napisał(a):To przecież zwykły fotomontarz,napewno nie pierwszy i napewno nie ostatni!Widac ze nie jestes na bierząco! Gdybys sledziła/ł wątki na Kozaczku i nie tylko to wiedziałabys jak Madonna dzis wygląda! TO JEST JEJ PRAWDZIWY IMAGE!!!!!!!!!!!!!!
To przecież zwykły fotomontarz,napewno nie pierwszy i napewno nie ostatni!
przeciez to fotomontaz, ludzie, ogarnijcie sie…
gość, 29-07-09, 04:10 napisał(a):“tempo” ?wolne żarty, trójka dzieci ? którymi zajmują się niański, rozwód ? a co w tym trudnego prawnicy, adwokaci nad wszystkim czuwają, 2 godziny ćwiczeń dziennie ? a kto jej karze tyle ćwiczyć, trasa konmcertowa po której będzie miała kilkumiesięczne wolne, kabała ? na własne życzenie, kochanek ? a czy dymanie się z młodym gogusiem jest pochłaniające i wyczerpujące ? prędzej relaksujące, strach pomyśleć jak by wyglądała gdyby wiodła normalny żywot spracowanej kobiety, po 12 godzin dziennie, a na głowie, dzieci, brudne gary, ciężkie siaty i brudne gacie męża. CO TY KURWA WIESZ O MADONNIE,A JEŻELI TWOJE ŻYCIE TAK WYGLĄDA JAK JEST OPISANE W TEJ KOMIE TO MASZ PROBLEM ZE SOBĄ.ALE TO JUŻ ZWRÓĆ SIĘ DO PSYCHOLOGA A NIE NA KOZACZKA!
“tempo” ?wolne żarty, trójka dzieci ? którymi zajmują się niański, rozwód ? a co w tym trudnego prawnicy, adwokaci nad wszystkim czuwają, 2 godziny ćwiczeń dziennie ? a kto jej karze tyle ćwiczyć, trasa konmcertowa po której będzie miała kilkumiesięczne wolne, kabała ? na własne życzenie, kochanek ? a czy dymanie się z młodym gogusiem jest pochłaniające i wyczerpujące ? prędzej relaksujące, strach pomyśleć jak by wyglądała gdyby wiodła normalny żywot spracowanej kobiety, po 12 godzin dziennie, a na głowie, dzieci, brudne gary, ciężkie siaty i brudne gacie męża.
fuj jakie rece ohydne
rece ma straszne..
Dużo przeszła,sama wszystko osiągła,bez niczyjej pomocy nie tak jak niektóre tu w Polsce i jeszcze królowami się ponazywały,a gówno osiągneły!Kto nie zna kariery Madonny od początku,to niech lepiej nie zabiera głosu!!!
obrzydliwie wyglada!
koszmar mimo, ze ja bardzo lubie!!!!
Nie no bez przesady… Jakoś nie chce mi się wierzyć, że gdyby miała takie ręce to:a. pokazywałaby jeb. dała się sfotografować
Oł fak, co za ręce, ale ona zawsze takie miała.
Każdy wie, że Madonna ma bardzo umięśnione i widać jej bardzo żyły czy ścięgna, ALE NIE DO TEGO STOPNIA. Toż to fotomontaż ;|
o matko i córko ; OO !!!!!!!!!!!!!!!!!1
Co ona z siebie zrobiła??Ona wygląda ja 4 nieszczęścia!!
ble jakie ma rece !!! :O to szok !!! matko
chyba jesteście nienormalni, jeśli naprawdę w to wierzycie że ona tak wygląda litości.. co za kretynizm..
Widać że fake boże ludzie są czasem tacy głupi…A to że przez tyle lat jedzie takim tempem, bez zatrzymywania się zawdzięcza pewnie niezłym dragom, i to chyba nie jest żadna tajemnica że Madonna od nich nie stroni….