Travis Barker (45 l.), perkusista Blink-182 i chłopak Kourtney Kardashian, ma za sobą naprawdę traumatyczne przeżycie. W 2008 roku brał udział w katastrofie lotniczej. Od tej pory nie latał.

Travis Barker i Kourtney Kardashian wzięli ślub w Las Vegas?!

Travis Barker przeżył katastrofę lotniczą w 2008 roku

Travis Barker brał udział w katastrofie lotniczej prawie 13 lat temu, kiedy leciał prywatnym samolotem. Zginęły cztery osoby, przeżył tylko on i jego przyjaciel Adam „DJ AM” Goldstein. Travis po tym wydarzeniu przebywał w szpitalu przez trzy miesiące i przeszedł 26 operacji. Miał oparzenia trzeciego stopnia. Jego przyjaciel również doznał oparzeń, gdy próbował ugasić płomienie na ciele Travisa. DJ AM zmarł rok później w wyniku przedawkowania.

Od tej pory Travis nie wsiadał do samolotu. Na koncerty dojeżdżał autobusami i statkami.

Kourtney Kardashian dodała NAGIE zdjęcie z Travisem Barkerem

Kourtney Kardashian ŚCIĘŁA swoje długie włosy! Co za metamorfoza

Kourtney Kardashian pomogła Travisowi przezwyciężyć lęk przed lataniem

Około sześć miesięcy po tym, jak zaczął spotykać się z Kourtney, Travis zaskoczył fanów wpisem na Twitterze: „Mogę znowu latać”. Teraz został sfotografowany, gdy wysiadał z nią z prywatnego odrzutowca należącego do Kylie Jenner.

To było coś, nad czym Travis pracował od jakiegoś czasu. Chciał to zrobić i przezwyciężyć. Kourtney była niesamowicie kochająca i wspierająca, i to dzięki jej miłości, pomocy i zaufania do niej, był w stanie w końcu to zrobić. Ludzie, którzy byli blisko Travisa od czasu jego wypadku są tak bardzo podekscytowani – podaje informator E! News.

Kourtney zrobiła wszystko, aby czuł się komfortowo.

Travis nie spieszył się i zdecydowanie wydawał się zdenerwowany. Kourtney bardzo go wspierała i pomagała mu na każdym kroku. Sprawiła, że ​​czuł się komfortowo w samolocie Kylie z pilotami, których znają, i dużym rozmiarem samolotu.

Kourtney Kardashian i Travis Barker fot. Backgrid USA / Forum

Kourtney Kardashian obejmuje Travisa Barkera

Kourtney Kardashian obejmuje Travisa Barkera fot. / The Mega Agency / Forum