Trenerzy gwiazd wyjawiają sekrety swoich klientów!
Magazyn Ok! w tym tygodniu zdradza nam szczegóły pocących się na siłowni gwiazd. Podobno te historie wyszły z ust samych trenerów sław.
Jak powszechnie wiadomo, gwiazdy, które non stop narażone są na ocenę fanów i internautów, muszą dbać o swoje ciała, bowiem każda ich fałdka jest szeroko i nieprzyjemnie komentowana.
Co ciekawego dzieje się za zamkniętymi drzwiami siłowni czy w domach gwiazd podczas treningów?
Jennifer Aniston uprawia jogę… nago.

Shia LaBeouf podobno brzmi, jakby przeżywał orgazm, kiedy podnosi ciężary.

Jednym z najczęstszych gości na siłowni w Nowym Jorku jest Taylor Swift. Co ciekawe gwiazda wcale nie przychodzi tam, by zrzucić kilka kalorii. Piosenkarka pije koktajle i flirtuje z pakującymi mężczyznami.

Ariana Grande po treningu nigdy nie chodzi pod prysznic, ale za to “robi sobie nową twarz”. Ważniejszy jest dla niej świeży makijaż niż zapach. Podobno odpycha ją wizja rozebrania się i wzięcia prysznica w publicznym miejscu.

Sofia Vergara wyznaje zasadę “bez wysiłku nie ma słodyczy”, więc, ile razy skusi się na czekoladkę czy ciasteczko, biegnie na siłownie spalić kalorie.

I na koniec gwiazda, która na trening przyszła kiedyś w szpilkach. Kto to taki? Kim Kardashian!
Ciekawe, jakie szczegóły mogłyby nam zdradzić polskie trenerki.
Zaoczne prawo na Kozminskiego jest baaaardzo slabe. Do tego to prywatna szkola. Julka moze byla 1 miesiac na tej uczelni i papa, moze poprostu nie jest inteligentna i nie nadaje sie na studia ze nawet na prywatnej uczelni nie umie sobie poradzic. Ja sie tylko zastanawiam co onecny facet w niej widzi. Wzial sobie tania prostytutkr, wysuszona z dwoma pilkami i sztucznym tylkiem. Ona nawet do lozka sie nie nadaje. Bo to kosci i silikon. Sponsoruje jej wyjazdy i buty ale ona go zostawi dla bogatrzego i tak. Prostytutka zostanie prostytutka 😉
Ręce opadają jak się czyta wasze posty.Eksperci od Juli Dybowskiej. Nawet jej nie znaznacie. Ja ją znam. Bzdury wypisujecie. Chuj wam w dupe zdziry.
[b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Studiow nie skonczyla a pase ma ale w wydawaniu kasy na drogie ciuchy
[b]gość, 19-10-14, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo[/quote]hahaha prawa nie skończyła kłamczuszka. a jej styl jest czymś pomiędzy cyganką, a jeszcze nie do końca ustawioną rosjanką
[b]gość, 20-10-14, 05:35 napisał(a):[/b]Jaka julka? o.oDaj spokój, nie pytaj. Ewidentnie jakaś dziunia chce się wybić na salony jak Siwiec i zatrudniła sobie łosi, żeby o niej pisali i wzbudzali zainteresowanie..Ani się nie obejrzymy a będziemy mieli kolejną bywalczynię.
[b]gość, 19-10-14, 00:14 napisał(a):[/b]Podoba sie wam Julia Dybowska?a teraz koleguje się z modelką spod Sandomierza Lidia Sanders..
Jaka julka? o.o
[b]gość, 19-10-14, 19:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 18:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 14:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo[/quote]Padlam! Baletnica zajebiste wyksztalcenie hahahaha a Prawo zaoczne to nie Prawo… Julka sama to piszesz? Blagam[/quote]Przynajmniej po szkole baletowej może się z gracją poruszać. Ma wrodzoną klasę i styl. Piękna kobieta.[/quote]Kto zapłacił za jej operacje? Sponsorzy z Sopotu?[/quote]Masz na mysli poruszanie z gracja kiedy “ujezdzala” 60latka? Mysle ze do tego gracja potrzebna nie jest[/quote]A o kim mówimy?[/quote]Przestancie o niej pisac!!!! ona sama pewnie zaczela ten temat, bo marzy sie jej kariera siwiec. nie obrazajcie rosjanek. moze sa podobnie ubrane, ale nie wszystkie wygladaja jak z pornola. ona jest tak tandetna i wulgarna, ze bardziej sie nie da![/quote]Przestancie pisac! Bo Ty tak mowisz? LOL kariera jaka jedyna ja czeka to chyba na rurce znajomosci juz odpowiednie ma…
[b]gość, 19-10-14, 14:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo[/quote]Padlam! Baletnica zajebiste wyksztalcenie hahahaha a Prawo zaoczne to nie Prawo… Julka sama to piszesz? Blagam[/quote]Przynajmniej po szkole baletowej może się z gracją poruszać. Ma wrodzoną klasę i styl. Piękna kobieta.[/quote]Kto zapłacił za jej operacje? Sponsorzy z Sopotu?[/quote]Masz na mysli poruszanie z gracja kiedy “ujezdzala” 60latka? Mysle ze do tego gracja potrzebna nie jest[/quote]A o kim mówimy?
[b]gość, 19-10-14, 20:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 18:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 16:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 08:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 05:17 napisał(a):[/b]Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!Koleżanko, czy to wiesz, co to jest zniesławienie i jakie są tego konsekwencje prawne? Mylisz się, jeżeli myślisz, że jesteś anonimowa w necie. ID można łatwo namierzyć..Poczytaj sobie, co cię teraz może czekać…[/quote]o czym wy bredzice jaka julka wtf>? btw chyba mialas na mysli IP ahahhaaha ID to dowod osobisty po angl[/quote]Może jej się autokorekta włączyła. Nie zmienia to faktu, że to, co napisała jest prawdą.[/quote]Właśnie że zmienia bo żadne nazwiska nie są podane, chyba że to ty jesteś “tą” Julką i czujesz się zniesławiona!![/quote]Dokładnie, żadnego nazwiska tutaj nie widzę, więc nikt nic nie może z tym zrobić
[b]gość, 19-10-14, 16:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 08:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 05:17 napisał(a):[/b]Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!Koleżanko, czy to wiesz, co to jest zniesławienie i jakie są tego konsekwencje prawne? Mylisz się, jeżeli myślisz, że jesteś anonimowa w necie. ID można łatwo namierzyć..Poczytaj sobie, co cię teraz może czekać…[/quote]o czym wy bredzice jaka julka wtf>? btw chyba mialas na mysli IP ahahhaaha ID to dowod osobisty po angl[/quote]Może jej się autokorekta włączyła. Nie zmienia to faktu, że to, co napisała jest prawdą.
Kim ma rację. Chodziłam w szpilkach jak ostatnia łamaga. Za nic w świecie nie mogłam się nauczyć. Aż przestałam bo nie chciałam się więcej ośmieszać. Ale strasznie uwielbiam sukienki i szpilki. Z innymi butami już taki zestaw nie wygląda tak zachwycająco. Kupiłam sobie bieżnię. Ćwiczyłam przez ok dwa miesiące na niej w szpilkach. Obecnie w nich “płynę”, a nie chodzę:). Tak wiec polecam.
niektore niby sie odchudzaja i cwicza-a i tak wygladaja jak spasione maciory-dot.Kim
[b]gość, 19-10-14, 18:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 16:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 08:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 05:17 napisał(a):[/b]Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!Koleżanko, czy to wiesz, co to jest zniesławienie i jakie są tego konsekwencje prawne? Mylisz się, jeżeli myślisz, że jesteś anonimowa w necie. ID można łatwo namierzyć..Poczytaj sobie, co cię teraz może czekać…[/quote]o czym wy bredzice jaka julka wtf>? btw chyba mialas na mysli IP ahahhaaha ID to dowod osobisty po angl[/quote]Może jej się autokorekta włączyła. Nie zmienia to faktu, że to, co napisała jest prawdą.[/quote]Właśnie że zmienia bo żadne nazwiska nie są podane, chyba że to ty jesteś “tą” Julką i czujesz się zniesławiona!!
[b]gość, 19-10-14, 18:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 14:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo[/quote]Padlam! Baletnica zajebiste wyksztalcenie hahahaha a Prawo zaoczne to nie Prawo… Julka sama to piszesz? Blagam[/quote]Przynajmniej po szkole baletowej może się z gracją poruszać. Ma wrodzoną klasę i styl. Piękna kobieta.[/quote]Kto zapłacił za jej operacje? Sponsorzy z Sopotu?[/quote]Masz na mysli poruszanie z gracja kiedy “ujezdzala” 60latka? Mysle ze do tego gracja potrzebna nie jest[/quote]A o kim mówimy?[/quote]Przestancie o niej pisac!!!! ona sama pewnie zaczela ten temat, bo marzy sie jej kariera siwiec. nie obrazajcie rosjanek. moze sa podobnie ubrane, ale nie wszystkie wygladaja jak z pornola. ona jest tak tandetna i wulgarna, ze bardziej sie nie da!
[b]gość, 19-10-14, 08:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 05:17 napisał(a):[/b]Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!Koleżanko, czy to wiesz, co to jest zniesławienie i jakie są tego konsekwencje prawne? Mylisz się, jeżeli myślisz, że jesteś anonimowa w necie. ID można łatwo namierzyć..Poczytaj sobie, co cię teraz może czekać…[/quote] o czym wy bredzice jaka julka wtf>? btw chyba mialas na mysli IP ahahhaaha ID to dowod osobisty po angl
Skąd niby wiecie ze Julka byla z 60letnim gosciem?
[b]gość, 19-10-14, 13:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo[/quote]Padlam! Baletnica zajebiste wyksztalcenie hahahaha a Prawo zaoczne to nie Prawo… Julka sama to piszesz? Blagam[/quote]Przynajmniej po szkole baletowej może się z gracją poruszać. Ma wrodzoną klasę i styl. Piękna kobieta.[/quote]Kto zapłacił za jej operacje? Sponsorzy z Sopotu?
[b]gość, 19-10-14, 13:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo[/quote]Padlam! Baletnica zajebiste wyksztalcenie hahahaha a Prawo zaoczne to nie Prawo… Julka sama to piszesz? Blagam[/quote]Przynajmniej po szkole baletowej może się z gracją poruszać. Ma wrodzoną klasę i styl. Piękna kobieta.[/quote]Kto zapłacił za jej operacje? Sponsorzy z Sopotu?[/quote]Masz na mysli poruszanie z gracja kiedy “ujezdzala” 60latka? Mysle ze do tego gracja potrzebna nie jest
W to o Taylor jestem w stanie uwierzyć. Zawsze wychodzi z siłowni w pełnym makijażu i szpilkach. Raz poszłam na siłownie w dość wysokich butach i choć jakoś wcale się nie “katowałam” to ledwo do samochodu doszłam 😀
[b]gość, 19-10-14, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo[/quote]Padlam! Baletnica zajebiste wyksztalcenie hahahaha a Prawo zaoczne to nie Prawo… Julka sama to piszesz? Blagam[/quote]Przynajmniej po szkole baletowej może się z gracją poruszać. Ma wrodzoną klasę i styl. Piękna kobieta.
[b]gość, 19-10-14, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo[/quote]Padlam! Baletnica zajebiste wyksztalcenie hahahaha a Prawo zaoczne to nie Prawo… Julka sama to piszesz? Blagam
Nic ciekawego co to za sekrety
kompletne bajki dla lemingów
Gdzie jest kropek?
[b]gość, 19-10-14, 03:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?[/quote]Ukończyła szkołę baletową i teraz prawo
Nie dziwię się Arianie, jest ogromna szansa, że ktoś jej cyknie fotę w niezbyt komfortowej sytuacji. Poza tym ja kiedyś na basenie złapałam paskudną chorobę skóry, którą leczyłam przez rok. Na basen już nie chodzę.
[b]gość, 19-10-14, 12:50 napisał(a):[/b]W lidlu rzucili za 250 zl torebki skorzane witchenaJa od razu swoja za ktora dalam 900 zl wyrzucilam do smietnika bo nie bede znizala sie do poziomu plebsu co za marne 200 zl kupujeSzafiarkaSłaba prowokacja i temat ściągnięty z Pudla
pierdzę jajkiem
W lidlu rzucili za 250 zl torebki skorzane witchenaJa od razu swoja za ktora dalam 900 zl wyrzucilam do smietnika bo nie bede znizala sie do poziomu plebsu co za marne 200 zl kupujeSzafiarka
Ja nawet rozumiem Arianę. Też nie czuję się dobrze rozbierając się w obcym miejscu.
[b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.jakie wykształcenie? jaką szkołe skończyła?
[b]gość, 19-10-14, 03:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?![/quote]A przepraszam jaka szkole skonczyla ze jest taka wyksztalcona? I kto za to zaplacil?
[b]gość, 19-10-14, 08:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 05:17 napisał(a):[/b]Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!Koleżanko, czy to wiesz, co to jest zniesławienie i jakie są tego konsekwencje prawne? Mylisz się, jeżeli myślisz, że jesteś anonimowa w necie. ID można łatwo namierzyć..Poczytaj sobie, co cię teraz może czekać…[/quote]Julka na prawie jest to Cie scignie 😛 lol
[b]gość, 19-10-14, 09:14 napisał(a):[/b]Śmierdziel arianka hahahahaahczytam tego newsa i się zastanawiam, kto w te głupoty wierzy. teraz już wiem..takie idiotki jak ty..
Śmierdziel arianka hahahahaah
[b]gość, 19-10-14, 05:17 napisał(a):[/b]Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!Koleżanko, czy to wiesz, co to jest zniesławienie i jakie są tego konsekwencje prawne? Mylisz się, jeżeli myślisz, że jesteś anonimowa w necie. ID można łatwo namierzyć..Poczytaj sobie, co cię teraz może czekać…
[b]gość, 19-10-14, 05:17 napisał(a):[/b]Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!Cos w tym musi byc.. Szreder podobno tez nie ma juz tyle kasy co kiedys, wiec skad ja stac na tak drogie auto i dodatki? On kupuje? W domu tez ma na bogato.. Po prostu jest bogolka
[b]gość, 19-10-14, 05:15 napisał(a):[/b]Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!O kim mowa?
Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!
[b]gość, 19-10-14, 01:51 napisał(a):[/b]Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.Ja tez dupa potrafie trzachac a na balet nie chodzilam… Julka to ty? Sama to pisalas?!
[b]gość, 19-10-14, 02:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 01:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 00:14 napisał(a):[/b]Podoba sie wam Julia Dybowska?Absolutnie NIE! Wychudzona z niekształtnymi silikonami. 3 włosy na krzyż, wytrzeszczone oczy i napompowane usta. Ubrana ZAWSZE bazarowo. Koło Pietrasińskiej stanąć sobie nie może, bo Monika ma lepsze i ciało, i styl. Z resztą widać bo jej chłopaku, że za Moniką szalał totalnie, oświadczyny, ślub…A z nią jest, bo jest…[/quote]Dokladnie, tragiczna jest. Moze I sympatyczna (tak slyszalam) ale jest okropna. Nie wyglada jak czlowiek, w sumie nie wiem jak mozna ja okreslic. Chuda jak patyk i dwie nieksztaltne gigantyczne pilki pod skora, sztuczne usta yak wywiniete jakby ja stado pszczol ugryzlo.. Biestety nie jest ladna w ogole.[/quote]Mi tez sie podoba bardziej Monika. Julka wyglada staro bardzo jak na 24lata i ma zniszczone wlosy strasznie powinna zajac sie pielegnacja a nie przedluzaniem… Ale wyglada na sympatyczna w przeciwienstwie do Moniki
Przecież wszyscy wiedza ze Julka to czołowy warszawski spons. Przyjechała z Sopotu bo tam juz każdy ja miał, w Warszawie większe możliwości. Jeszcze niedawno posuwał ja 60cio latek bo ten tani spons poleciał na jego luksusowe samochody, hotele i kasę ha ha. Jeszcze z Roksana Załoga sie przyjaźnią to tez wszystko tłumaczy ha ha, a tamta to debil jeszcze większy bo sie jeszcze szczyci publicznie ze jest eskorta. Julcia pozory przynajmniej chce stwarzać 😉 kocham te trzy pióra na krzyż, pamietam ten taniec jej z rana na filmie gdzie miała prawie łysy łeb bez tych doczepek!
Mi tez sie nie podoba i nie rozumiem lasek ktore pisza ze jej zazdroszcza… Wyglada naprawde tanio, Monika wyglada sto razy lepiej i bardziej pasowali z Marcinem do siebie a Julka co tu duzo mowic… Pociagla twarz konia wielkie czolo o ustach nie wspomne bo przesadzila z powiekszaniem no i te wlosy:/ jak ruska lalka
Klasa? Styl? Ona nigdy nie wygląda dobrze. Chodzaca tandeta, utlenione doczepione kłaki, metrowe tipsy, futro. Wygląda jak typowa ruska! Reklamuje jakąś Nikitte:) Gdyby była taka wspaniała jak piszecie reklamowałaby Chanel albo Armaniego, a jest “twarzą” firemki-widmo szyjącej sukienki z badziewnych materiałów za 100 zł:)
[b]gość, 19-10-14, 01:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-14, 00:14 napisał(a):[/b]Podoba sie wam Julia Dybowska?Absolutnie NIE! Wychudzona z niekształtnymi silikonami. 3 włosy na krzyż, wytrzeszczone oczy i napompowane usta. Ubrana ZAWSZE bazarowo. Koło Pietrasińskiej stanąć sobie nie może, bo Monika ma lepsze i ciało, i styl. Z resztą widać bo jej chłopaku, że za Moniką szalał totalnie, oświadczyny, ślub…A z nią jest, bo jest…[/quote]Dokladnie, tragiczna jest. Moze I sympatyczna (tak slyszalam) ale jest okropna. Nie wyglada jak czlowiek, w sumie nie wiem jak mozna ja okreslic. Chuda jak patyk i dwie nieksztaltne gigantyczne pilki pod skora, sztuczne usta yak wywiniete jakby ja stado pszczol ugryzlo.. Biestety nie jest ladna w ogole.
[b]gość, 19-10-14, 01:55 napisał(a):[/b]Klasa? Styl? Ona nigdy nie wygląda dobrze. Chodzaca tandeta, utlenione doczepione kłaki, metrowe tipsy, futro. Wygląda jak typowa ruska! Reklamuje jakąś Nikitte:) Gdyby była taka wspaniała jak piszecie reklamowałaby Chanel albo Armaniego, a jest “twarzą” firemki-widmo szyjącej sukienki z badziewnych materiałów za 100 zł:)Pisała, że ma naturalne blond włosy, jej matka też ma takie, ojciec również blondyn.
[b]gość, 19-10-14, 00:54 napisał(a):[/b]Co to za Dybowska?Dybowska to taka sztuczna lala, którą codziennie wali Szreder, ex mąż Pietrasińskiej
Ale z was wieśniary! Julia ma klasę i styl. Jest przepiękną kobietą, sympatyczna, wykształcona i mająca pasje! Jest szczęśliwa, bo ma wszystko i niczego jej nie brakuje. Spójrzcie na jej filmiki, porusza się z taką gracją, bo tańczyła kiedyś balet.
Zgadzam sie z Wami. Szreder tyle kasy ma, a ona wciąż wyglada tanio i wulgarnie. Przeczytałam sobie właśnie komentarze pod jej zdjęciami i żal mi tych lasek, które jej tak zazdroszczą i ciagle pytają, co ma na sobie i czym sie pomalowała. Aaa i te doczepiane klaki mogłaby sobie darować, bo wyglada to naprawdę słabo.