Can Yaman wziął udział w Festiwalu Filmowym w Wenecji. Pozował na łodzi, podczas wycieczki po weneckich kanałach, a tłum fanek czekał na brzegu, robiąc mu niesamowitą ilość zdjęć. Ten 33-letni aktor jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych w Turcji!

Can Yaman pozuje na łodzi

Can Yaman jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Turcji. Skradł również serca Polek, ponieważ tureckie seriale cieszą się u nas bardzo dużą popularnością. Aktor doczekał się nawet polskiego konta fanów dedykowanej grupy na Facebooku i konta fanów na Instagramie, które liczy prawie 11 tysięcy obserwujących.

Olivia Wilde i Harry Styles NAJLEPIEJ UBRANĄ parą na czerwonym dywanie w Wenecji!

Bliskowschodnie wydanie magazynu Esquire uznało Cana za jednego z najlepiej ubranego podczas festiwalu w Wenecji. Wymierną oceną, może być wianuszek fanek pojawiających się wszędzie tam, gdzie Yaman pojawiał się podczas imprezy.

On jednak był skupiony na aktorce i byłej Miss Włoch, Francesce Schillemi z którą to podczas festiwalu pojawiał się na czerwonym dywanie.  Okazuje się jednak, że jest tylko jego… koleżanką.

Polska modelka olśniła na czerwonym dywanie w Wenecji. Magda Swider wyglądała oszałamiająco!

Mam dość tego, że każdą podążającą za mną kobietę publiczność atakuje, atakuje każdą bliską mi kobietę. Posłuchaj mnie. Francesca jest topową aktorką, jest bardzo dobrą osobą, kocham ją. – powiedział aktor dziennikarzom.

Prywatnie Francesca podobno od 8 lat w szczęśliwym małżeństwie, jednak ich wspólne zdjęcia podsyciły plotki. Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

*EXCLUSIVE* VENICE, ITALY – Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

*EXCLUSIVE* VENICE, ITALY -Pictured: Can Yaman, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

*EXCLUSIVE* VENICE, ITALY –  Pictured: Can Yaman, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

*EXCLUSIVE* VENICE, ITALY –  Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum