Po tym jak „Pytanie na śniadanie” przeszło metamorfozę, wyniki oglądalności znacznie spadły. Być może jest to chwilowe zachwianie słupków, a być może widzom naprawdę średnio przypadły do gusty zmiany zaproponowane przez nowe władze Telewizji Polskiej. Niemniej, TVP nie poddaje się w walce o „porannego” widza i… startuje z drugą śniadaniówką. Kto ją poprowadzi? Jednym z gospodarzy będzie Andrzej Sołtysik.

Jedna z uczestniczek „Tańca z gwiazdami” chciałaby już odpaść?! „Źle się tu czuję”

TVP startuje z drugą śniadaniówką

Druga śniadaniówka to program „Dobrego dnia”. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany już 8 kwietnia na kanale TVP3. Skąd taki pomysł?

Chcemy odbudować oglądalność TVP3, a powtórkami tego nie zrobimy. Potrzebujemy nowego, świeżego spojrzenia na region. Ten gwarantuje jest nie tylko ciekawy, ale i różnorodny. Właśnie taki będzie nasz program- mówi Wirtualnym Mediom Jakub Sito, dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Warszawa.

Małgorzata Rozenek w nowym show TVN-u. Zmierzy się z sześcioma mężczyznami!

Co ciekawe, format zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej zobaczymy materiały ogólnopolskie (od 6:40 do 7:45), a w kolejnej warszawskie. I ta druga porcja dostępna będzie jedynie na TVP3 Warszawa (od 8:00 do 9:15). Warto wiedzieć, że w weekendy stacja będzie kontynuować jedynie produkcję materiałów „dla stolicy” (od 10:00 do 12:00).

Nasz program będzie odróżniać od magazynów śniadaniowych nadawanych później w dużych stacjach. Nie chodzi nam o to, by robić celebrycką telewizję. „Dobrego dnia” ma być blisko ludzi, wyzwań, z którymi mierzą się każdego dnia. Ma zaciekawiać, dostarczać praktycznych porad w różnych dyscyplinach, a czasami zaskakiwać” – dopowiada  Jakub Sito.

A kto poprowadzi ten format? 4 pary prowadzących. Najbardziej znanym nazwiskiem w tej grupie jest Andrzej Sołtysik, były gospodarz „Dzień dobry TVN”. Obok dziennikarza pojawią się też: Dagmara Kowalska, Ula Kaczyńska, Paweł Pochwała, Krzysztof Grzybowski, Katarzyna Sanocka i Małgorzata Walczak (była partnerka Filipa Chajzera).

Jesteście ciekawi?

Czarne chmury nad Chiarą Ferragni. Oszukiwanie klientów, potężna kara, rozstanie, a teraz TO…