Edyta Folwarska to polska dziennikarka, pisarka i prezenterka telewizyjna. Pracę w mediach zaczęła w wieku 19-lat, gdy jako dziennikarka sportowa pisała dla „Super Expressu”. Przez krótki okres zajmowała się również polityką i wydarzeniami ze świata. Jakiś czas później zaczęła prowadzić największe koncerty muzyki tanecznej oraz swój własny program na antenie Polsatu.

Edyta Folwarska o największych polskich celebrytach: „Stramowski najbardziej męski z męskich aktorów”

Edyta Folwarska wystąpi w nowej edycji Azja Express?!

Edyta Folwarska podczas premiery swojej najnowszej książki udzieliła nam wywiadu. Nie kryła ona dumy z aktualnych osiągnięć, jednak wskazała, że nie jest to koniec jej działalności twórczej. Pisarka przyznała, że ma ambicje napisania ponad 60 książek, nawiązując do Remigiusza Mroza, który już ten próg przeszedł. Zapytaliśmy celebrytkę również o to, czy planuje wziąć udział w jakimś programie telewizyjnym w najbliższej przyszłości.

Nie mogę nic powiedzieć, ale w przyszłym roku myślę, że będzie bardzo głośno. […] Ja śpiewać nie potrafię, tańczyć też nie bardzo, a co się okaże w przyszłym roku, to zobaczycie sami. Nic nie mogę powiedzieć, bo podpisałam pewną umowę, ale tak, będę w pewnym bardzo popularnym programie. […] Myślę, że to będzie przygoda mojego życia. – odpowiedziała Edyta Folwarska

Edyta Folwarska odpowiada na krytykę po filmie „Pokusa”. Broni roli Heleny Englert (WYWIAD)

Celebrytka zanegowała udział m.in. w programach tanecznych i randkowych, zapytaliśmy więc, czy będzie to program o charakterze przygodowym na przykład Azja Express. Pisarka unikała odpowiedzi… Czyżbyśmy trafili w sedno?

Pomidor. […] Nic nie mogę powiedzieć, choćbym chciała się pochwalić, to nic nie mogę powiedzieć. – mówi celebrytka

Zapytaliśmy o to, z kim ewentualnie wybrałaby się w taką podróż Edyta Folwarska. Bez wątpienia wskazała znanego aktora.

Z Mikołajem Roznerskim, on by mnie wsparł swoim ramieniem w takich trudnych sytuacjach. – wyznaje pisarka

Kim jest Edyta Folwarska? Jej książki to bestsellery, głośno mówi o zdradzie męża…

Nasz dziennikarz zapytał również, czy chciałaby poprowadzić jakiś program na antenie telewizyjnej, gwiazda wspomniała o swoim autorskim pomyśle na show telewizyjne, które ma nadzieję dojdzie do skutku.

Oczywiście, jestem otwarta, jestem bardzo chętna. Nawet kilka programów wymyśliłam, może uda się na następny rok coś przepchnąć. […] Zobaczymy co da się zrobić. – stwierdza Edyta Folwarska

 

Mikołaj Roznerski, Edyta Folwarska, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Edyta Folwarska, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Edyta Folwarska, Maria Sadowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edyta Folwarska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edyta Folwarska, fot. Podlewski/AKPA