Jarosław Kret ma za soba już wiele relacji z kobietami. Jeden z jego najbardziej publicznych związków był z Agatą Młynarską i Beatą Tadlą, po której związał się z uczestniczką „Masterchefa” Kariną Zuchorą.

Jarosław Kret spotyka się z uczestniczką „MasterChefa”. Opowiedział o swoim związku

Jarosław Kret ma nową partnerkę?

Może też niewielu pamięta, ale był także żonaty w latach 1993-1996, ale nie doczekał się dzieci w tym małżeństwie. Dopiero po związaniu się z reżyserką i producentką Polsatu Małgorzatą Kosturkiewicz w 2010 roku doczekał się syna Franciszka.

Jarosław Kret chce ODZYSKAĆ Beatę?

Teraz wygląda na to, że Jarosław Kret znów jest zakochany. Plotkuje się, że jakiś czas temu zaczął spotykać się z Elizą Gwiazdą, aktorką, dziennikarką i ekspertką „Pytania na śniadanie”.

W miniony weekend Eliza Gwiazda prowadziła w Grodzisku Mazowieckim charytatywną imprezę „Gwiazdy Dzieciom”, podczas której pojawił się Jarosław Kret, ba nawet wyszedł na wybieg. Możemy się domyślać, że za namową nowej partnerki.

Eliza Gwiazda, Jarosław Kret, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Jarosław Kret o relacji z bratem bliźniakiem „mój brat powinien się ode mnie oderwać lub ja od niego”

Dziennikarka Kozaczka była na miejscu i może przyznać, że obydwoje chętnie przebywali w swoim towarzystwie, dużo rozmawiali i pozowali do wspólnych zdjęć.

Eliza Gwiazda, Jarosław Kret, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Zapytaliśmy samą zainteresowaną, czyli Elizę Gwiazdę, czy najnowsze rewelacje, to plotki, czy może faktycznie mają się ku sobie. Odpowiedź jest dość enigmatyczna:

Miłość jest najwyższą siłą wszechświata, to ona wprawia w ruch gwiazdy – odpowiedziała nam Eliza Gwiazda.

scena z: Jarosław Kret, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Jarosław Kret, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Eliza Gwiazda, fot. Podlewski/AKPA

Eliza Gwiazda, fot. Podlewski/AKPA

Beata Tadla, Michał Cebula, fot. Podlewski/AKPA

Beata Tadla, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA