Ostatnio odbyły się zajęcia jogi na Dachu Towarzyskim w samym centrum Warszawy, na które przybyli przedstawiciele mediów i influencerzy. Zajęcia odbyły się o poranku podczas pięknego wschodu słońca w miejskiej scenerii.

Robert Czerwik stoi za kreacjami gwiazd: „Zacząłem swoją przygodę w stolicy, mając niespełna 400 zł w portfelu” (WYWIAD)

Joga na Dachu Warszawy

A wszystko to z okazji inauguracji wprowadzenia nowych dań do oferty Subway: Signature Wrap i Sałatka z podwójnym tuńczykiem – to lekkie propozycje, które są już dostępne w restauracjach na terenie całej Polski.

Co wspólnego ma Subway z jogą? Joga to staroindyjski system filozofii dążący do integracji umysłu, ciała i ducha, a co za tym idzie osiągnięcia równowagi w życiu. Nowe propozycje od Subway dedykowane są nie tylko młodym albo zapracowanym osobom, ale też tym, którzy starają się zachować równowagę w odżywianiu, nie popadając w żywieniowe skrajności. Tym, którzy nie mają czasu, by przygotowywać obiad w domu a jedzenie wysokotłuszczowych i wysoko węglowodanowych posiłków nie wpisuje się w ich dbałość o równowagę w codziennej diecie.

Sebastian Fabijański podjął ważną decyzję. Poinformowało o tym na Instagramie

Po zajęciach jogi prowadzonych przez Monikę Maciejewską, doświadczoną instruktorkę jogi i dyplomowanego dietetyka, wszyscy goście mogli spróbować nowości od Subway’u:

Zawsze mówię moim podopiecznym by nie popadali ze skrajności w skrajność w swoim żywieniu. Równowaga i balans są bardzo istotne, aby zachować odpowiednią formę, a nawet schudnąć. Jedzenie w ciągu dnia nie może kończyć się na samej sałacie i warzywach. Białko jest bardzo ważne w naszej diecie ze względu na funkcje budulcowe, transportujące i wiele innych. Jego niedobór może kończyć się katastrofą. Te propozycje Subway® są bardzo interesujące nawet z mojej perspektywy – mówi Anna Michowska health coach i trener mentalny.

 

Składniki Subway – Signature Wrap: bazyliowo – pomidorowy pszenny wrap, podwójna porcja tuńczyka, majonez, podwójny ser cheddar i mozzarella, sałata, pieprz, cebula, papryczki jalapeño, oliwki, ziarenka pieprzu.

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się swoim OGRÓDKIEM WARZYWNYM

Składniki Subway – Signature Salad: sałata, papryka, podwójna porcja tuńczyka, majonez, podwójny ser cheddar i mozzarella, pieprz, cebula, papryczki jalapeño, oliwki, ziarenka pieprzu.