Niektórzy twierdzą, że Ewa Chodakowska popełniła poważny wizerunkowy błąd, który może ją słono kosztować. Zmieniła nazwę i charakter jednego ze swoich instagramowych profili, przez co 150 tysięcy obserwujących może czuć się oszukanych. Trenerka tłumaczyła się, że może robić ze swoimi social kontami co jej się żywnie podoba, jednak ten argument najwyraźniej nie przekonał internautów.

Chodakowska tłumaczy się z AFERY z profilem: Mogę z nim zrobić, co CHCĘ!Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Kolejne urocze zdjęcie z mężem i motywacyjnym komentarzem nie wystarczyło, by złagodzić falę hejtu:

– Nie jesteś jedyną osobą na świecie która coś robi, a na każdym możliwym kroku to zaznaczasz. Bo pracujesz, bo trening, bo padam na twarz. To zwolnij ;)[…] Ale życie nie jest takie kolorowe jak Ci się wydaje, myśl pozytywnie a problemy znikną tak to nie działa. […]Jakbym miała tyle kasy to problemów też bym miała mniej i mogłabym mieć takie podejście do życia.[…] Ty foch i jazda, bo ktoś ma odmienne zdanie i Ci pokazuje jak wygląda prawdziwe życie;) szkoda że zapominasz z czego wyszłaś, że nie zawsze miałaś kolorowo i uśmiech i pozytywne nastawienie nie spowodował że miałaś więcej kasy w portfelu i mniej zmartwień. Wróć na ziemię.

– napisał jeden z komentujących.

Kłótnia na Insta Chodakowskiej o suknię ślubną! NIE WYPADA w takiej iść!

Uważacie, że obserwujący mają rację? To pieniądze, a nie wyłącznie pozytywne myślenie sprawiają, że gwiazdy prowadzą luksusowe życie bez większych zmartwień?

Fani mają dość motywacyjnych gadek Ewy? Co sądzicie?