Karolina Brzuszczyńska, znana jako Way of Blonde, prowadzi kanał na YouTubie, dostała się do programu „Top Model” oraz walczyła na Fame MMA. W maju tego roku otworzyła zbiórkę pieniędzy 1,5 miliona złotych na leczenie brata, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Katarzyna Glinka rozstała się z Jarosławem Bieniecki. Teraz walczy o przyszłość syna

Karolina Brzuszczyńska pożegnała brata

Karolina Brzuszczyńska w poniedziałek przekazała przykrą wiadomość, Paweł przegrał walkę z białaczką. Influencerka opublikowała wzruszający wpis na swoim Instagramie:

Braciszku byłeś dzielny, ale to była niesprawiedliwa walka… Pamiętasz? To Ty zabrałeś mnie pierwszy raz nad morze. To z Tobą ulepiłam swojego największego bałwana w życiu. Rzucając zaklęcia, z moich uszu wyciągałeś w magiczny sposób moje ulubione słodycze. Zawoziłeś i odbierałeś mnie ze szkoły na ramie swojego roweru, kiedy rodzice pracowali do późna. Z Tobą słuchałam swoich pierwszych rapsów. Nie zapomnę, jak goniłeś mnie do sprzątania, zanim Mama wróci zmęczona do domu. Nauczyłeś mnie pierwszych podciągnięć na drążku, pompek, rzutów do kosza i headshotow w SC Go. Byłeś najlepszy człowiekiem na tej planecie. Kocham Cię, za dużo się wycierpiałeś, odpoczywaj – napisała Brzuszczyńska.

Agnieszka Kaczorowska narzeka na ciągłą krytykę ze strony internautów

Przekazała też, że pieniędzmi ze zbiórki nie zostały jeszcze wykorzystane, ale zostaną przekazanie na leczenie innej osoby:

Pieniądze ze zbiórki na leczenie zostaną przekazane na inną chorą osobę. Niebawem dam znać w tej kwestii. Dziękuję za Wasze wsparcie – przekazała.

Zarzuty dla influencerów fitness! UOKiK: „To niedopuszczalne i nie zamierzamy tego tolerować”