Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]
To nie zdarza się często – kapela, która nie należy do głównego nurtu, bije rekordy popularności na You Tube. Przepis na sukces komercyjny? Plejada gwiazd i skandalizująca forma klipu.
Taki miks sprawdził się w przypadku teledysku grupy Die Antwoord. Ninja i Yo-Landi zaprosili do współpracy Carę Delevingne, Ditę Von Teese, Jacka Blacka, Marilyna Mansona oraz basistę Red Hot Chili Peppers.
Teledysk nie jest ładny, miły ani przyjemny. Mroczne klimaty, dziwne wizje, straszne postaci. Świetnie sprzedający się koktajl.
Sprawdźcie, jak na Was zadziała.
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-61.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/02/capture-43.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/02/capture-45.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-47.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-52.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-53.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-54.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-55.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-57.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-59.jpg)
![Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO] Ugly Boy bije rekordy popularności [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/capture-60.jpg)
lepszy ich kawałek to ”u freaky”
toż to kultowy zespółm i większosc ich teledysków jedzie po bandzie, moze dlatego ich lubie
[b]gość, 06-11-14, 19:01 napisał(a):[/b]Czy to prawda, że ta dwójka ma córkę?Tak prawda,ma na imie Sixteen i wystapila juz w paru ich teledyskach
Replay, replay, replay. 😀
Czy to prawda, że ta dwójka ma córkę?
Marilyn Manson tez jest
To jest zayebiste!
Bardzo fajny teledysk. Dziewczyna ma fajny głos. Uwielbiam
okropny, “piosenka” beznadziejna,klip fatalny te mordy takie brzydkie // ciężko to się ogląda i tym bardziej słucha
Ten teledysk to takie nie wiadomo co
szkoda w sumie…teraz zef to już komercha
wlasnie zauwazylam, a potem potwierdzilam to sobie ogladajac zdjecia, ze ta dziewczyna ma swietna figure! ogolnie jest ladna, tylko nie chce tego pokazac. teledysk swietny
Jeszcze został zaproszony Apex Twin w białej bluzie Hello God Yolandi ma bluzę z logiem Apex Twin w 4.13 minucie
Jestem zaskoczona. Obejrzałam teledysk tylko dla Dity, ale przyznam, że goście mogą robić tu tylko za wabik, a główną atrakcją jest piosenka i ciekawy image duetu (?). Naprawdę dobra piosenka w swoim gatunku. Jest to dziwne, bo w najpopularniejszych programach już od dawna bezskutecznie można szukać czegoś, co jest miłe dla ucha. No i te zlote zęby 😉
die antwoord na kundelku…świat się kończy. swoja drogą, zapraszając te wszystkie komercyjne mordy-przestali być cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze nikt nie zawuważył ale użyli oni części utworu Roya Orbisona “You got it” 😉
Kawałek jest mega,jak zreszta cała ich twórczosc.Nikt sobie ujmy nie zrobił z nimi wystepując…od premiery katuje kawałek ugly boy;)
Kawałek świetny.
[b]gość, 06-11-14, 13:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-14, 12:45 napisał(a):[/b]Beznadzieja. co to za szit???Wlacz Britney i zamknij dziob[/quote]Jak by nie patrzeć wolę Britney 😀
[b]gość, 06-11-14, 09:59 napisał(a):[/b]tak, jak ktos wczesniej zauwazyl, najwiekszym gwiazdorem w klipie jest richard d james z aphex twin. wstyd, ze redakcja o tym nie wspomniala… ale czego sie spodziewac. pewnie nikt tam nei wie nawet, kto to taki…To ten afroamerykanin w teledysku, prawda?;]
[b]gość, 06-11-14, 14:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-14, 09:59 napisał(a):[/b]tak, jak ktos wczesniej zauwazyl, najwiekszym gwiazdorem w klipie jest richard d james z aphex twin. wstyd, ze redakcja o tym nie wspomniala… ale czego sie spodziewac. pewnie nikt tam nei wie nawet, kto to taki…To ten afroamerykanin w teledysku, prawda?;][/quote]Tej gęby nie da się nie zauważyć;) Oni chyba ze sobą współpracują. A do tej piosenki wykorzystano sample z utworu Aphexa.
[b]gość, 06-11-14, 10:59 napisał(a):[/b]To jest niesamowite że ta Yo-Landi Vi$$er pomimo 30 lat wygląda jak 14 letnia dziewczynka!? Jakim cudem?Co takiego? To ona jest ode mnie starsza? No jestem w szoku! Zawsze myślałam że jest duużo młodsza.
To jest bardzo dobrze wszystkim znany zespół. no ale na ignorancję nie ma rady
To jest niesamowite że ta Yo-Landi Vi$$er pomimo 30 lat wygląda jak 14 letnia dziewczynka!? Jakim cudem?
chciałabym przyznać rację poprzednikom, sama chciałam napisać, że to wstyd, że nie zna się takiego pokroju artystów, ale widzę, że na szczęście ktoś mnie uprzedził
Czytając tyle pozytywnych komentarzy mój pewnie będzie zlinczowany, ale dla mnie to było coś strasznego! Okropny teledysk, tyrająca mózg muzyka i ten głos kobiecy, piekielny jakiś. O matko nigdy więcej.
Byłam na ich koncercie w Warszawskim Torwarze…. MIAZGA!!!! Torwar wypchany po brzegi…. a koncert NIESAMOWITY!!! Szkoda tylko, że w następnej swojej trasie nie będą w Polsce 🙁
[b]gość, 06-11-14, 12:45 napisał(a):[/b]Beznadzieja. co to za szit???Wlacz Britney i zamknij dziob
Beznadzieja. co to za szit???
Die Antwoord powoli staje się mainstremowy. Wiadomo, że zaproszenie znanych sławnych osób właśnie jest ku temu aby stali się bardziej popularni. Niestety odchodzą od swojej konwencji. Ich kawałki to już powoli popularna muzyka a nie mroczna alternatywa , ZEF i śmietnik kulturowy całego świata. Trochę szkoda ale życzę im jak najlepiej.
w teledysku występuje też ich córka
Zakebista muza świetny teledysk i niech nikt nie pisze ze oni nie byli wcześniej sławni
Przeciez, to nie jest muzyka popularna. Grupa dosc znana , ale w radiu Zet nie puszcza przeciez ich kawalkow. Jak w zeszlym roku szlam na ich koncert i w pracy pytali sie kto gra, to nikt nie wiedzial kto to, a srednia wieku w grupie okolo 20-stu osob to jakies 26-28lat.
Zakebista muza świetny teledysk i niech nikt nie pisze ze oni nie byli wcześniej sławni
Hiptotyzujace…
Klip jest boski :)!
Zef Side 🙂 Die Anntwoord :)))) – Bilety na koncert kupione , jak ktos chectny beda w Amsterdamie 29 Stycznia 2015 , FATTY BOOM BOOM :))))
super! 🙂 ich najlepszy klip
tak, jak ktos wczesniej zauwazyl, najwiekszym gwiazdorem w klipie jest richard d james z aphex twin. wstyd, ze redakcja o tym nie wspomniala… ale czego sie spodziewac. pewnie nikt tam nei wie nawet, kto to taki…
Przyznam, że nie znam;) ale dziewczyna zrobiła 100% utworu jak dla mnie. Głos ma niepokojący i anielski zarazem.
wysokobudżetowa wiocha, chujnia jak sprzed 15 lat. W dodatku ta stara porno babcia jakoś żenująca.
[b]gość, 06-11-14, 08:23 napisał(a):[/b]HAHAH NISZOWA KAPELADokładnie to samo pomyślałam! NISZOWA!Jak widać, kompetencje i jakiekolwiek zorientowanie w świecie redaktorów/redaktorek kozaczka są zerowe. Szkoda. I szkoda później tych, którzy wierzą w ich słowa.
“niszowa kapela”,co za ignorancja
HAHAH NISZOWA KAPELA
A Jack Black?
a że wystąpił tam M.Manson i basista RHCP- Flea, to już nie napiszecie?
towarzystwo rewelacja 😀 polecam też Fatty boom boom
zajebiści są!
Gdyby nie ciekawość zobaczenia Mansona czy Dity to nawet bym na to nie spojrzała a tak w ogóle to trudno jest wam napisać pi prostu Flea a nie basista bla bla bla
“niszowa grupa” – hahaha! a największą gwiazdą w teledysku to jest richard james…