Ostatnio nasz reporter Kozaczka zapytał Urszulę Dębską, co sądzi o prowadzeniu samochodu przez Antka Królikowskiego pod wpływem marihuany. Odpowiedziała dosadnie, że nie popiera tego typu zachowań:

Jeśli chodzi o prowadzenie samochodu, mam takie bardzo rzetelne. Pod wpływem czegokolwiek się nie jeździ, pod wpływem leków nawet się nie jeździ. Sama jestem osobą, która ma problem z migrenami i biorę leki przeciwbólowe – nie wsiada za kółko nawet po tych lekach, bo tak jest zapisane w ulotce. I to jest moje stanowisko. Jak się jest kierowcą, należy być w 100% dorosłą osobą, która ma pełną koncentracje – podkreśliła.

Antek Królikowski usłyszał zarzuty. Grożą mu nawet 2 lata pozbawienia wolności!

Ula Dębska o Antku Królikowskim

Joanna Opozda przez długi czas grała z Urszulą Dębską w „Pierwszej miłości”, więc nie mogliśmy nie zapytać o ich relacje. Okazuje się, że Panie nie wspominają źle wspólnej pracy na planie, Dębska bardzo miło wypowiedziała się o koleżance z planu:

Bardzo sporadyczny przez Instagram mamy. Grałyśmy razem przez bardzo długi czas. Ja Asi bardzo mocno kibicuje, ma cudowne dziecko, pięknie wygląda, nic się dla mnie nie zmienia – stwierdza.

Przełom w relacjach Opozdy i Królikowskiego? Pojawiła się jasna deklaracja!

A jak komentuje wszystkie medialne rewelacje na temat Joanny Opozdy:

Nie za specjalnie śledzę tematy związane z show-biznesem i nie chce, to nie jest moje życie. Każdemu życzę, jak najlepiej. Na pewno nie pozwalałam i nie będę pozwalała na krzywdę. Jeżeli krzywda się dzieje, a tym bardziej, jeśli chodzi o dzieci, to ja mówię stanowcze nie. Nie chce mówić w tym przypadku, nie mi osądzać – tłumaczy.

Na koniec podkreśliła, że „życzy Asi jak najlepiej, bo jest młodą mamą i młodą aktorką”:

Życzę jej, żeby miała jak najwięcej ról i siły do wychowywania cudownego człowieka – powiedziała nam Dębska.

Joanna Opozda MIAŻDŻY Antka Królikowskiego! Chwilę potem skasowała wpis, ale w Internecie nic nie ginie

Ula Dębska o Joannie Opoździe