Urodził się z gęstą czupryną. Dziś ma pół roku i swój profil na FB
W marcu internet ekscytował się kilkutygodniowym maluchem, który urodził się… z gęstą czupryną. Owszem, dzieciom zdarzają się takie “wypadki” – przychodzą na świat i ku zdziwieniu, ale chyba większej uciesze mam i tatusiów zamiast łysej główki mają obficie zarośniętą główkę.
Czytajcie: Urodziło się z TAKĄ czupryną!
Junior Cox-Noon należy do grupy szczególnie hojnie obdarzonych przez naturę. Już jako kilkutygodniowy bobas nosił twarzową fryzurę. Teraz, gdy skończył pół roku, mama czesze go na wyjątkowego “jeża”.
Junior wygląda trochę jak lalka albo bohater kreskówek. Rodzice świadomi niezwykłości urody dziecka założyli mu już profil na Facebooku.
Stąd prosta droga do popularności – o juniorze piszą już portale rozrywkowe.
Zobacz: Najbujniejsze czupryny noworodków jakie kiedykolwiek widziałyście!
Inni rodzice sugerują, że junior może za kilka lat mieć żal do mamy i taty za to, że tak ochoczo publikowali jego zdjęcia, wszak w internecie nic nie ginie, a dziecko może nie życzyć sobie bycia bohaterem memów…
Może za jakiś czas rodzice pójdą po rozum do głowy i skasują fotki synka. Na razie chłopczyk jest małą gwiazdką.
Może zagra w reklamie szamponów dla bobasów?
fu boje sie go
[b]gość, 07-10-16, 20:30 napisał(a):[/b]Nie wiem jak chorym i zawistnym trzeba być człowiekiem żeby obrażać małe dziecko! !!!!!!Wiesz co to jest zawisc?
[b]gość, 07-10-16, 23:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-10-16, 20:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-10-16, 20:30 napisał(a):[/b]Nie wiem jak chorym i zawistnym trzeba być człowiekiem żeby obrażać małe dziecko! !!!!!!Taka urocza miotełka, poprostu kochaś. A ludzie są nienormalni, rzygam na was hejterzy.[/quote]Miotelka? Jak dziecko mozna nazwac miotla? Sama jestes zlodliwa, fu[/quote]Na pewno dobrze myloby sie podlogi ta miotla co ma na lbie
[b]gość, 07-10-16, 14:02 napisał(a):[/b]Kij z fb, niech mu zmienią fryzuręNo wlasnie
[b]gość, 07-10-16, 20:30 napisał(a):[/b]Nie wiem jak chorym i zawistnym trzeba być człowiekiem żeby obrażać małe dziecko! !!!!!! Taka urocza miotełka, poprostu kochaś. A ludzie są nienormalni, rzygam na was hejterzy.
Nie wiem jak chorym i zawistnym trzeba być człowiekiem żeby obrażać małe dziecko! !!!!!!
[b]gość, 07-10-16, 20:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-10-16, 20:30 napisał(a):[/b]Nie wiem jak chorym i zawistnym trzeba być człowiekiem żeby obrażać małe dziecko! !!!!!!Taka urocza miotełka, poprostu kochaś. A ludzie są nienormalni, rzygam na was hejterzy.[/quote]Miotelka? Jak dziecko mozna nazwac miotla? Sama jestes zlodliwa, fu
😍😚😘😙😗💜💛💚💖💟
straszny
Kij z fb, niech mu zmienią fryzurę
To dzieciątko urodziło sie na koniec lipca, więc jakim cudem ma pół roku??????
Okropny
wstrętna fryzura a okropna gęba. jak stary obleśny dziad z opadającymi powiekami. To nie jest ładne dziecko tylko pierdolone monstrum, wyrzygać się można jaki obleśny
To już wiemy, dlaczego dzieci rodzą się z lichą czuprynką…
teraz juz wiem kto był pierwowzorem horroru o Laleczce Chucky