Czasy kiedy Meghan Markle, zgodnie z tym, co wspólnie z Harrym opowiadali w dokumencie Netflixa, kiedy nie stać ich było na zakup luksusowego domu w Kalifornii odeszły do przeszłości. „Nowa” Meghan Markle, która zbija fortunę na wynurzeniach na temat rodziny królewskiej prezentuje się iście po królewsku.

Meghan Markle w luksusowej stylizacji

Dzień po tym jak ogłoszono, że jej dzieci otrzymają tytuły księcia i księżniczki, była księżna Sussexu pojawiła się na mieście w luksusowej stylizacji. 8 marca była aktorka przechadzała się po West Hollywood. W czarnej, żakardowej bluzce włożonej do spodni za kostkę, księżna uśmiechnęła się do fotografów w słoneczny dzień. Do monochromatycznego looku dobrała ekskluzywne dodatki w czarno-białej kolorystyce.

Pałac zmienia tytuły dzieci Harry’ego i Meghan

Meghan Markle na ręce trzymała białą torebkę Chanel 19 z czarnymi przeszyciami, której jednokolorowe wersje kosztują 6 400 dolarów. Do tego dobrała białe mokasyny Valentino Garavani Rockstud (770 dolarów), duże okulary przeciwsłoneczne Valentino (364 dolarów) oraz elegancki, czarny płaszcz z kaszmiru Max Mara (5 990 dolarów). Na paznokciach miała ciemny lakier, a włosy spięła w ciasny kok.

Meghan i Harry w końcu ochrzcili swoją córkę! Zaprosili króla z małżonką, oraz Williama i Kate

Wczoraj reprezentant księcia Harry’ego i Meghan Markle poinformował, że ich córka, Lilibet Diana, została ochrzczona w ubiegły piątek przez arcybiskupa Los Angeles, ks. Johna Taylora.

Dzisiaj tytuły dzieci książąt zostały zaktualizowane na stronie internetowej brytyjskiej rodziny królewskiej, a książę i księżna Sussex w oświadczeniu napisali, że ich „tytuły były prawem od urodzenia, od czasu, gdy ich dziadek został monarchą”, a „sprawa została rozwiązana już jakiś czas temu zgodnie z decyzją Buckingham Palace”. Mimo tego Meghan wydaje się być „jeszcze bardziej zadowolona”.

 

 

 

Forum

Forum