Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

3-R1 3-R1

Ile znacie gorących 16-stek w show biznesie?

Na pierwszą myśl przychodzi od razu Kylie Jenner i Bella Thorne.

To ciałko należy do Belli! Gwiazdka Disneya dała cynk paparazzi – powiadomiła fotoreporterów, gdzie (w samym bikini) spędzi weekend.

Panna Thorne jest początkującą gwiazdką i jeszcze nie znudziło jej się ogrzewanie w ciepełku fleszy. Pozwoliła sfotografować się w każdym ujęciu.

Nie ma to jak bezpłatna sesja zdjęciowa.

Rośnie nam gwiazda?

&nbsp
Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

Uwaga! To ciało należy do 16-latki! (FOTO)

   
102 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ladies and gentelmans, we got him.

Alle piękna jest

gość, 07-10-17, 10:06 napisał(a):16 lat i taka płaska? Pewnie ma kompleksyNie jest płaska ty ośle.

gość, 07-10-17, 10:06 napisał(a):16 lat i taka płaska? Pewnie ma kompleksyNie jest płaska ty ośle.

16 lat i taka płaska? Pewnie ma kompleksy

Może i ładna ale piersi to ona nie ma 🙂

Kocham cie lubisz sex

płaska .. i jak juz w wieku 16 lat nic nie ma to juz nie urosnie ..

[b]gość, 21-05-14, 16:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-05-14, 00:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)tez bym nie powiekszyla nigdy powodzenie mam ale sama nie wiem czenu[/quote]jesteście tak żałosne, ze ręcę opadają, wcale się nie dziwie facetom, że nie chcą są się wiązać z kobietami, bo więkość do infantylnych idiotek.[/quote]Chyba wieksze to te ktore chca sobie silikony zrobic ale niektorym ciezko zrozumiec ze ktos moze akceptowac maly biust

[b]gość, 21-05-14, 21:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-05-14, 19:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-05-14, 00:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)tez bym nie powiekszyla nigdy powodzenie mam ale sama nie wiem czenu[/quote]A ja tez jestem plaska i juz zbieram na operacje to piersi u oobiety to podstawa.[/quote]zgadzam się:) też się pomału szykuję na operację. co to za kobieta bez piersi. nawet dekoltu nie można ubrać bo beznadziejnie się wygląda[/quote]A to dziwne bo ja nosze usztywniany stanik bez wielkich puszapow rozmiar 65c lub 70b i mi ladnie wystaja z bluzki z dekoltem.a przeciez to malutki biust

PROMOWANIE PEDOFILII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[b]gość, 21-05-14, 00:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)tez bym nie powiekszyla nigdy powodzenie mam ale sama nie wiem czenu[/quote]A ja tez jestem plaska i juz zbieram na operacje to piersi u oobiety to podstawa.

[b]gość, 20-05-14, 23:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:59 napisał(a):[/b]ja waze 63 kg i mam 1.71 wzrostu.. hmm nie jestem gruba ale brzuch wystajacy mam, i boczki i grube uda… ojjjj a ta dziewczyna moim zdaniem takie cialo to ideal… chcialabym miec takie cialo.. nie musi sie martwic zbey ukryc to i owo na zdjeciuto ludzie jednak różni są. ja też mam 1,71, wagi nie mam, ale ostatnio wazyłam 62 kg..i jestem szczupła. rozmiar 38. szczupłe nogi, zero boczków, tylko lekko odstający brzuch.[/quote]facepalm!

Niezła deska

[b]gość, 20-05-14, 09:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 08:14 napisał(a):[/b]Cialko ladne, szkoda tylko ze z przodu plecy… Ale za pare lat cos wyrosnie:)za pare lat ? raczej biust u kobiety rosnie najwczesniej w ciagu dojrzewania i 16 latki czesto maja taki rozmiar jak po skonczonym dojrzewaniu.[/quote]Nie prawda niektorym biust wyrasta nawet dopiero po szkole sredniej.

[b]gość, 21-05-14, 19:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-05-14, 00:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)tez bym nie powiekszyla nigdy powodzenie mam ale sama nie wiem czenu[/quote]A ja tez jestem plaska i juz zbieram na operacje to piersi u oobiety to podstawa.[/quote]zgadzam się:) też się pomału szykuję na operację. co to za kobieta bez piersi. nawet dekoltu nie można ubrać bo beznadziejnie się wygląda

[b]gość, 21-05-14, 00:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)tez bym nie powiekszyla nigdy powodzenie mam ale sama nie wiem czenu[/quote]jesteście tak żałosne, ze ręcę opadają, wcale się nie dziwie facetom, że nie chcą są się wiązać z kobietami, bo więkość do infantylnych idiotek.

[b]gość, 21-05-14, 00:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)tez bym nie powiekszyla nigdy powodzenie mam ale sama nie wiem czenu[/quote]Ja mam C i bardzo chciałabym mieć A lub B

[b]gość, 20-05-14, 23:15 napisał(a):[/b]dupa fajna, tylko cycków nie ma!ma slepoto tylko nie duze

Paskudna !!!

[b]gość, 21-05-14, 15:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 21-05-14, 00:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)tez bym nie powiekszyla nigdy powodzenie mam ale sama nie wiem czenu[/quote]Ja mam C i bardzo chciałabym mieć A lub B[/quote]i koniecznie musisz się pochwalić swoimi malutkimi cyckami publicznie na portalu, juz nawet komnetowac mi się nie chce waszej głupoty.

ja waze 63 kg i mam 1.71 wzrostu.. hmm nie jestem gruba ale brzuch wystajacy mam, i boczki i grube uda… ojjjj a ta dziewczyna moim zdaniem takie cialo to ideal… chcialabym miec takie cialo.. nie musi sie martwic zbey ukryc to i owo na zdjeciu

dupa fajna, tylko cycków nie ma!

[b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)tez bym nie powiekszyla nigdy powodzenie mam ale sama nie wiem czenu

[b]gość, 20-05-14, 19:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 09:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 08:14 napisał(a):[/b]Cialko ladne, szkoda tylko ze z przodu plecy… Ale za pare lat cos wyrosnie:)za pare lat ? raczej biust u kobiety rosnie najwczesniej w ciagu dojrzewania i 16 latki czesto maja taki rozmiar jak po skonczonym dojrzewaniu.[/quote]Nie prawda niektorym biust wyrasta nawet dopiero po szkole sredniej.[/quote]noo bo zaczynaja brac anty xd

ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)

[b]gość, 20-05-14, 22:22 napisał(a):[/b]a gdzie ona ma cycki? wygląda jak nastoletni chłopiec… już mam dość promowania tej chłopięcej figury. normalna kobieta tak nie wygląda, a co ważniejsze, nie powinna tak wyglądać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!yyy sory ale sa rozne kobiety rozne figury poczytaj w internecie o przemianie materii i proponuje zapoznac sie z 12 typami kobiecej figury ignorancie

[b]gość, 20-05-14, 22:33 napisał(a):[/b]ja mam 26, klatka piersiowa wielkości tej na zdjeciu, mam 182cm ,na brak zainteresowania absolutnie nie narzekam, moj statni mężczyzna, a był to Węgier uwielbiał moje kształty, ja komleksów nie mam, i nie chciałabym mieć w życiu cycków wielkosćo c czy d, lubię swoje malutkie:)

[b]gość, 20-05-14, 21:49 napisał(a):[/b]no i co?????nie kumam ja mam takie samo tyle że ja skończyłam 30lat, urodziłam dzidziusia, no i Bozia dała mi o wiele więcej w klatce piersiowej.Bozia to Cię obdarzyła niesamowitą wyobraźnią.

[b]gość, 20-05-14, 22:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 22:22 napisał(a):[/b]a gdzie ona ma cycki? wygląda jak nastoletni chłopiec… już mam dość promowania tej chłopięcej figury. normalna kobieta tak nie wygląda, a co ważniejsze, nie powinna tak wyglądać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!yyy sory ale sa rozne kobiety rozne figury poczytaj w internecie o przemianie materii i proponuje zapoznac sie z 12 typami kobiecej figury ignorancie[/quote]nastoletni chłopiec z takimi biodrami i talią? co to za komentarz głupi?? czy dla was każda, która nie wygląda jak karsashian czy m.minaj jest nastoletnim chłopcem? zdecydowanie za dużo internetów!

[b]gość, 20-05-14, 22:59 napisał(a):[/b]ja waze 63 kg i mam 1.71 wzrostu.. hmm nie jestem gruba ale brzuch wystajacy mam, i boczki i grube uda… ojjjj a ta dziewczyna moim zdaniem takie cialo to ideal… chcialabym miec takie cialo.. nie musi sie martwic zbey ukryc to i owo na zdjeciuto ludzie jednak różni są. ja też mam 1,71, wagi nie mam, ale ostatnio wazyłam 62 kg..i jestem szczupła. rozmiar 38. szczupłe nogi, zero boczków, tylko lekko odstający brzuch.

Sliczne gladkie i powabne cialo. Tego oczekuje od kazdej nastolatki i jest to minimum.

Ładna sylwetka tyle w temacie

a gdzie ona ma cycki? wygląda jak nastoletni chłopiec… już mam dość promowania tej chłopięcej figury. normalna kobieta tak nie wygląda, a co ważniejsze, nie powinna tak wyglądać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[b]gość, 20-05-14, 09:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 08:14 napisał(a):[/b]Cialko ladne, szkoda tylko ze z przodu plecy… Ale za pare lat cos wyrosnie:)za pare lat ? raczej biust u kobiety rosnie najwczesniej w ciagu dojrzewania i 16 latki czesto maja taki rozmiar jak po skonczonym dojrzewaniu.[/quote]Nie prawda niektorym biust wyrasta nawet dopiero po szkole sredniej.

Drogie Panie jak wytłumaczyć brak rozumu? Najwidoczniej większość z Was go nie posiada!!! Innej przyczyny tak płytkich dylematów typu-większy/mniejszy jest piękniejszy nie znajduję!

Ciało typowej nastolatki, nic nadzwyczajnego.

no i co?????nie kumam ja mam takie samo tyle że ja skończyłam 30lat, urodziłam dzidziusia, no i Bozia dała mi o wiele więcej w klatce piersiowej.

Przynajmniej tutaj nie wyglada jak stara malutka tylko jak nastolatka 🙂

[b]gość, 20-05-14, 18:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 17:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 16:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 15:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 12:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 11:52 napisał(a):[/b]to ciekawe bo uslyszalam od jednego faceta i ciotki ze jak to mozliwe miec maly biust zblizajac sie do 30stki.Jest to bardzo ciekawe co piszesz. Mam 26 lat i dalej mikroskopijny biust. Zbliżam się do 30- stki. Kiedy zacznie mi rosnąc biust za rok , dwa? Pytam poważnie bo zastanawiam się nad operacją, ale teraz się boję. Jak powiększę a on nagle mi zacznie rosnąc to się boję , że będzie już ogromny, a takiego nie chcę.[/quote]no ja mam 28 i male ale ja prowadze sportowy tryb zycia i duzy by mi przeszkadzal.lepiej nie tracic kasy na operacje znam laske ktora powiekszyla biust i facet jest z nia tylko dla biustu .piersi moga urosnac od tabletek anty lub od ciazy ale mojej siostrze po ciazy sie zmniejszyly bardzo wiec to zalezy

[b]gość, 20-05-14, 17:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 17:21 napisał(a):[/b]chude , bez biustu sa niedowartościowane i same się oszukuję? Zgłupieliście! Ja nie mam żadnych kompleksów i nie chcę mieć cyca wielkiego, Im większe za młody tym dłuższe na starość, to te dziewczyny co piszą że mają duży biust i są super i chłopacy na nie lecą to one się oszukują!! Hahah chłpoak tylko jedno w nich widzi. Powodzenia z waszym podejściem.Nic dodać nic ująć. Każda kobieta płaska jest tak zajebi……. , że każdy spotyka się z nią tylko ze względu na charakter. Wszystkie dziewczyny, którym śmiał urosną biust (niedobry biust, be biust) to idiotki z paskudnym charakterem i faceci widzą w nich tyko biust. Tak sobie to tłumacz dalej deseczko. P.S. jak będziesz stara to wszyscy będą mieć gdzieś czy masz zwisy czy nie. Oczywiście to jest bzdura. Nie raz jest tu pokazywany mały biust a taki zwisający , że na wymioty zbiera. Powodzenia z Twoim podejściem deseczko:) A push up już dzisiaj włożyłaś:D[/quote]ja mam male i nie nosze puszupow akceptuje je i mam w nosie czy podobam sie komus czy nie i nigdy bym nie powiekszyla .

[b]gość, 20-05-14, 17:24 napisał(a):[/b]cialo dziecka-zero biustu,wystajacy mostek i czym tu sie podniecac? jeszcze zdazy dojrzec.no dzieci nie mają takiego wcięcia w talii. nie wiem, czego ty oczekujesz po 16 latce. ciała kim kardashian?

[b]gość, 20-05-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 17:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 16:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 15:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 12:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 11:52 napisał(a):[/b]Dokladnie. Kazda 16 tak wyglada. Chuda, dluga i plaska. Jak dorosnie bedzie miala dupe, biust i biodra.nie widzę potrzeby, żeby mieć biodra szersze, niż na załączonym obrazku. a nastolatką już dawno nie jestem. biust też może jej już nie urosnąć.[/quote]haha dobre ja mam 28 lat a figure identyczna jak w wieku 16lat. nikt mi nie wierzy ze mam tyle lat przez to.jak sie postarzyc ? powiekszyc biust ?[/quote]W rozwoju się również zatrzymałaś na 16:) Współczuję. Czego te płaskie dziewczynki jeszcze nie wymyślą w celu dowartościowania się. Może starzej się wygląda również jak się ma duży nos czy duże stopy. A może tylko niskie dziewczyny mogą wyglądać młodo. Te wysokie już nie bo wzrost ich postarza. Albo się wygląda młodo albo nie. Zależy od genów i ogólnie urody. Nie ma to nic wspólnego z biustem czy jego brakiem.[/quote]to ciekawe bo uslyszalam od jednego faceta i ciotki ze jak to mozliwe miec maly biust zblizajac sie do 30stki.[/quote]Większej bzdury nie czytałam. Popatrz na szczuplutkie dziewczyny z szołbiznesu ( na aktorki czy modelki) nawet starsze niż 30 lat. Były płaskie lub miały malutki biuścik i dalej taki mają.[/quote]przeciez wiem ale ludzie zawsze gadaja ze po 20 sie tyje po 30 sa zmarszczki a wyglad ludzi w tv tlumacza dietami kosmetyczkami i botoksem

slyszalam ze kazdy facet marzy o miseczce d

[b]gość, 20-05-14, 17:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 16:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 15:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 12:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 11:52 napisał(a):[/b]to ciekawe bo uslyszalam od jednego faceta i ciotki ze jak to mozliwe miec maly biust zblizajac sie do 30stki.Jest to bardzo ciekawe co piszesz. Mam 26 lat i dalej mikroskopijny biust. Zbliżam się do 30- stki. Kiedy zacznie mi rosnąc biust za rok , dwa? Pytam poważnie bo zastanawiam się nad operacją, ale teraz się boję. Jak powiększę a on nagle mi zacznie rosnąc to się boję , że będzie już ogromny, a takiego nie chcę.

[b]gość, 20-05-14, 17:21 napisał(a):[/b]chude , bez biustu sa niedowartościowane i same się oszukuję? Zgłupieliście! Ja nie mam żadnych kompleksów i nie chcę mieć cyca wielkiego, Im większe za młody tym dłuższe na starość, to te dziewczyny co piszą że mają duży biust i są super i chłopacy na nie lecą to one się oszukują!! Hahah chłpoak tylko jedno w nich widzi. Powodzenia z waszym podejściem.Nic dodać nic ująć. Każda kobieta płaska jest tak zajebi……. , że każdy spotyka się z nią tylko ze względu na charakter. Wszystkie dziewczyny, którym śmiał urosną biust (niedobry biust, be biust) to idiotki z paskudnym charakterem i faceci widzą w nich tyko biust. Tak sobie to tłumacz dalej deseczko. P.S. jak będziesz stara to wszyscy będą mieć gdzieś czy masz zwisy czy nie. Oczywiście to jest bzdura. Nie raz jest tu pokazywany mały biust a taki zwisający , że na wymioty zbiera. Powodzenia z Twoim podejściem deseczko:) A push up już dzisiaj włożyłaś:D

[b]gość, 20-05-14, 16:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 15:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 12:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 11:52 napisał(a):[/b]Dokladnie. Kazda 16 tak wyglada. Chuda, dluga i plaska. Jak dorosnie bedzie miala dupe, biust i biodra.nie widzę potrzeby, żeby mieć biodra szersze, niż na załączonym obrazku. a nastolatką już dawno nie jestem. biust też może jej już nie urosnąć.[/quote]haha dobre ja mam 28 lat a figure identyczna jak w wieku 16lat. nikt mi nie wierzy ze mam tyle lat przez to.jak sie postarzyc ? powiekszyc biust ?[/quote]W rozwoju się również zatrzymałaś na 16:) Współczuję. Czego te płaskie dziewczynki jeszcze nie wymyślą w celu dowartościowania się. Może starzej się wygląda również jak się ma duży nos czy duże stopy. A może tylko niskie dziewczyny mogą wyglądać młodo. Te wysokie już nie bo wzrost ich postarza. Albo się wygląda młodo albo nie. Zależy od genów i ogólnie urody. Nie ma to nic wspólnego z biustem czy jego brakiem.[/quote]to ciekawe bo uslyszalam od jednego faceta i ciotki ze jak to mozliwe miec maly biust zblizajac sie do 30stki.

cialo dziecka-zero biustu,wystajacy mostek i czym tu sie podniecac? jeszcze zdazy dojrzec.

chude , bez biustu sa niedowartościowane i same się oszukuję? Zgłupieliście! Ja nie mam żadnych kompleksów i nie chcę mieć cyca wielkiego, Im większe za młody tym dłuższe na starość, to te dziewczyny co piszą że mają duży biust i są super i chłopacy na nie lecą to one się oszukują!! Hahah chłpoak tylko jedno w nich widzi. Powodzenia z waszym podejściem.

[b]gość, 20-05-14, 17:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 16:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 15:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 12:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-05-14, 11:52 napisał(a):[/b]Dokladnie. Kazda 16 tak wyglada. Chuda, dluga i plaska. Jak dorosnie bedzie miala dupe, biust i biodra.nie widzę potrzeby, żeby mieć biodra szersze, niż na załączonym obrazku. a nastolatką już dawno nie jestem. biust też może jej już nie urosnąć.[/quote]haha dobre ja mam 28 lat a figure identyczna jak w wieku 16lat. nikt mi nie wierzy ze mam tyle lat przez to.jak sie postarzyc ? powiekszyc biust ?[/quote]W rozwoju się również zatrzymałaś na 16:) Współczuję. Czego te płaskie dziewczynki jeszcze nie wymyślą w celu dowartościowania się. Może starzej się wygląda również jak się ma duży nos czy duże stopy. A może tylko niskie dziewczyny mogą wyglądać młodo. Te wysokie już nie bo wzrost ich postarza. Albo się wygląda młodo albo nie. Zależy od genów i ogólnie urody. Nie ma to nic wspólnego z biustem czy jego brakiem.[/quote]to ciekawe bo uslyszalam od jednego faceta i ciotki ze jak to mozliwe miec maly biust zblizajac sie do 30stki.[/quote]Większej bzdury nie czytałam. Popatrz na szczuplutkie dziewczyny z szołbiznesu ( na aktorki czy modelki) nawet starsze niż 30 lat. Były płaskie lub miały malutki biuścik i dalej taki mają.