Vanessa Hudgens: bez makijażu, za to z płaskim brzuchem FOTO

vanessa-hudgens-R1 vanessa-hudgens-R1

Gwiazdki lubią chwalić się swoim ciałem, zwłaszcza, gdy jest ono wypracowane na siłowni.

Vanessa Hudgens ma już za sobą kilka miesięcy regularnych ćwiczeń. Efekty jak widać są i nie zamierza ich ukrywać. Nawet, gdy na zewnątrz chłód.

Gwiazda paradowała więc w czapce, ale brzuch musiał być odkryty – niech każdy widzi, że jest płaski.

Vanessa Hudgens: bez makijażu, za to z płaskim brzuchem (FOT

Vanessa Hudgens: bez makijażu, za to z płaskim brzuchem (FOT

Vanessa Hudgens: bez makijażu, za to z płaskim brzuchem (FOT

Vanessa Hudgens: bez makijażu, za to z płaskim brzuchem (FOT

Vanessa Hudgens: bez makijażu, za to z płaskim brzuchem (FOT

Vanessa Hudgens: bez makijażu, za to z płaskim brzuchem (FOT

Vanessa Hudgens: bez makijażu, za to z płaskim brzuchem (FOT

 
30 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Dziwne , że na pierwszych zdjęciach jej paznokcie nie są czerwone, za to na następnych już tak ;D

gość, 06-01-13, 12:58 napisał(a):Dziwne , że na pierwszych zdjęciach jej paznokcie nie są czerwone, za to na następnych już tak ;Dzauwaz ze na pierwszych zdjeciach wlasnie robi sobie paznokcie. Siedzi u manikirzystki

i tak jest piekna. przeciez nie bedzie jak ta idio tka kardashian na kazde wyjscie zakladac tooony tapety, a tym bardziej do silowni

A na ostatnim zdjęciu widać, że wciągnięte powietrze puściło i już taki płaski nie jest 😛

świetnie wygląda to trzeba przyznać!

gruba czapka i goły brzuchhahahahahahaaahhha

ukryty brzuch? fajnie macie.

super tyłek

jakie niskie te getry

gość, 05-01-13, 10:51 napisał(a):One tam wszystkie pikne jak Zdzisie z warzywniaka. Bez kilkugodzinnej obróbki na rzadko którą da się patrzeć bez odwracania głowy. Przeciętne dziewczyny, ładne ale nie wyjątkowo ładne, zupełnie takie jak większość z nas, miewają podkrążone oczy, problemy z cerą, wagą czy włosami. Ale wiecie co, te zdjęcia są fajne, bo prawdziwe. Super tak czasem popatrzeć na nie wyphotoshopowaną twarz.Mów o sobie,… to że sama wyglądasz jak zdzisia z warzywniaka to nie oznacza że inne dziewczyny także. Vanessa ma piękną twarz i wspaniałą urodę bez farbowania i opalania się więc bez makijażu super wygląda.

ale schudła o.O

ona ma lekki makijaż ! ;D

“ale brzuch musiał być ukryty”- co to za półgłówek napisał?

Dalej gruba i brzydka

Chyba juz ja naprawdę stara jestem??!Gubię się… Kto to jest??

hmm “ukryty brzuch”? chyba wam sie cos pomyliło 😛

jak zawsze piękna 🙂 chciałabym być taka ładna jak ona

jest piękna

chciałabym mieć tak gładką cerę jak ona 🙁

Niezla

One tam wszystkie pikne jak Zdzisie z warzywniaka. Bez kilkugodzinnej obróbki na rzadko którą da się patrzeć bez odwracania głowy. Przeciętne dziewczyny, ładne ale nie wyjątkowo ładne, zupełnie takie jak większość z nas, miewają podkrążone oczy, problemy z cerą, wagą czy włosami. Ale wiecie co, te zdjęcia są fajne, bo prawdziwe. Super tak czasem popatrzeć na nie wyphotoshopowaną twarz.

i tak jest papuśna

Ona zawsze slicznie wyglada.

Ej, a ta druga to nie przypadkiem Miley Cyrus?Jakaś strasznie podobna :p

Ej, a ta druga to nie przypadkiem Miley Cyrus?Jakaś strasznie podobna :p Ej…to jej siostra 🙂

całkiem ladna bez makoijazuuuu

Jak przeziebi jajka to sie nauczy ze brzuch sie zakrywa 🙂

Moze Vanessa należy do tych n i e d o i n f o r m o w a n y c h, co sądzą, że najwięcej ciepła ucieka przez głowę albo dawno nie myła włosów i s c h o w a ł a je przed ogromnie w ś c i b s k i m i p a p a r a z z i.

Chyba brzuch musiał być nie ukryty !!!

brzuch musiał być ukryty – niech każdy widzi…