Vera Wang, 73-letnia projektantka mody wstrząsnęła mediami społecznościowymi w 2020 roku po tym, jak opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym widać ją w sportowym staniku i szortach. W sieci od razu zawrzało, że designerka wyglada jak nastolatka.

73-letnia Vera Wang wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?

Na rzeczonym zdjęciu Vera Wang, która miała wówczas 70 lat, pokazała swoje wyrzeźbione ramiona i brzuch, podczas gdy jej długie, czarne włosy powiewały na wietrze z Miami.

Myślę, że po prostu ludzie mają wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać 70-latka […] Mam wielu przyjaciół w wieku od 65 do 70 lat, którzy wyglądają fantastycznie […] Mam nadzieję, że dziś kobiety czują się bardziej komfortowo ze sobą lub są pewne siebie, albo istnieje wiele definicji tego, czym może być kobieta, wyznała CNN słynna projektantka sukni ślubnych.

73-letnia Vera Wang o swoim młodzieńczym wyglądzie

Vera Wang w rozmowie z CNN przypomniała sobie moment, w którym zdjęcie stało się wiralowe, ujawniając, że wraz z kilkoma pracownikami została poddana kwarantannie w Miami w szczytowym momencie pandemii COVID-19.

Vera Wang, ma 62 lata i pozuje w stroju kąpielowym

W naszym domu była bieżnia, a oni ciągle mnie namawiali, żebym na niej biegała […] I właśnie zamierzałam to zrobić, kiedy mój dyrektor ds. projektowania powiedział do mnie: Sprzedajemy spinki do włosów. Czy mogłabyś włożyć je we włosy? Zrobię zdjęcie”.

Słynna już fotografia od razu wzbudziła wiele emocji, a reszta jest już historią.

Vera Wang Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Vera Wang Fot. FashionPPS / Zuma Press / Forum

Fot. Sonia Moskowitz / Zuma Press / Forum