Victoria Beckham odnalazła swój skradziony rower (FOTO)
Parę miesięcy temu ktoś skradł rower Victorii Beckham (zobacz: Victoria Beckham padła ofiarą kradzieży). Zostały po nim jedynie koło i kłódka.
Złodziej zapewne nie miał pojęcia, czyj jednoślad postanowił sobie zatrzymać. Dokupił albo znowu “pożyczył” brakujące koło i użytkował pojazd przez kilka miesięcy, po czym się go pozbył.
Na instagramie projektantki pojawiła się fotka roweru wyrzuconego na śmietnik z podpisem:
Znalazłam swój rower! – żartowała Viki.
Jednoślad leżał porzucony razem z porcelanowym tronem…
Ciekawe, czy zabrała go do domu?

Chcecie zobaczyć Davida Beckhama bez majtek? Kliknijcie w obrazek:
Nie stac jej na nowy.
gość, 06-02-14, 20:45 napisał(a):gość, 06-02-14, 19:32 napisał(a):gość, 06-02-14, 14:17 napisał(a):gość, 06-02-14, 13:02 napisał(a):Biedna,nie stać jej na nowy…biedna, nie masz poczucia humoru :(zebys ty wiedzala jakie ja mam poczucie humoru to y cie zdmuchlo:) a tak btw to serio nie wiesz co to ironia???a ty wiesz? :)a ty? 🙂 🙂
gość, 06-02-14, 19:32 napisał(a):gość, 06-02-14, 14:17 napisał(a):gość, 06-02-14, 13:02 napisał(a):Biedna,nie stać jej na nowy…biedna, nie masz poczucia humoru :(zebys ty wiedzala jakie ja mam poczucie humoru to y cie zdmuchlo:) a tak btw to serio nie wiesz co to ironia???a ty wiesz? 🙂
Polaki tam były!
ludzie to nie maja za grosz poczucia humoru , a sarkazm i takie właśnie aż bije po oczach z wpisu Vicky. Polactwo jak zawsze wszystko bierze na serio i w to wierzy.
gość, 06-02-14, 13:02 napisał(a):Biedna,nie stać jej na nowy…biedna, nie masz poczucia humoru 🙁
Taaaa, zabawne jest to, że ona na rower by pewnie nie wsiadła i na tym żart polega 🙂 Jakoś nie wyobrażam jej sobie pedałującej w szpileczkach.
VICTORIA NA ROWERZE “GÓRALU”, HAHAHA??????
Biedna,nie stać jej na nowy…
gość, 06-02-14, 14:17 napisał(a):gość, 06-02-14, 13:02 napisał(a):Biedna,nie stać jej na nowy…biedna, nie masz poczucia humoru :(zebys ty wiedzala jakie ja mam poczucie humoru to y cie zdmuchlo:) a tak btw to serio nie wiesz co to ironia???
to nie jej rower, dla jaj zrobila zdjecie i napisala ze znalazla