Aga prowadzi kanał na YouTube i bloga o nazwie Aga in America – we vlogach pokazuje jak wygląda jej życie oraz propaguje dietę frutariańską, na której również jest jej mąż. Młoda mama porusza też ciężkie i nie zawsze łatwe tematy. Opowiedziała swoją historię o toksycznej rodzinie, czy nagrała bardzo poruszający film o śmierci swojej młodszej siostry. Niedawno opublikowała nagranie, w którym mówi o guzie mózgu i niekonwencjonalnym leczeniu, którego się podjęła.

TEN uczestnik Top Model podbił SERCE Julii Wieniawy


Ponad dwa lata temu zdiagnozowana została u mnie mutacja genetyczna o nazwie zespół Li-Fraumeni lub w skrócie LFS. Oznacza to, że jak mówią, moje ryzyko dostania raka w jakiejkolwiek części ciała jest znacznie wyższe niż w przypadku ludzi bez tej mutacji.

– mówi Aga we vlogu.

U Agi wykryto guza przed zajściem w ciążę, mimo to zdecydowała się na kolejne dziecko. Lekarze powiedzieli, że jest małe ryzyko powiększenia się guza, podczas trwania ciąży.

Po porodzie okazało się, że guz w mózgu powiększył się i konieczna jest biopsja, a później prawdopodobnie operacja.


Jest on 25% większy, niż był zanim zaszłam w ciążę. Ostatnie badanie miałam kilka miesięcy przed ciążą. Albo nawet tuż przed ciążą.

– opowiada Aga.

Mimo zaleceń lekarzy zarówno jej mąż jak i ona postanowili poszukać innego, niekonwencjonalnego rozwiązania, który ma spowodować zniknięcie guza. Oboje uważają, że biopsja, narkoza i operacja nie wyleczą Agi i nie są dla niej dobrym rozwiązaniem.

Vlogerka wyjawia KOSZMARNĄ prawdę o Top Model: Jechali po mnie jak po SZMACIE


Nie zdecydowałam się na biopsję, ani operację. Lecę do centrum odnowy biologicznej dr Lorena. To właśnie zamierzam zrobić. Będę tam przynajmniej 4 tygodnie. Będę pić wodę i odpoczywać. By pozbyć się mojego guza.

– wyznaje Aga.

Aga poleciała na Kostarykę 22 grudnia i tam przejdzie detoks, który polega na piciu wody i odpoczynku. Uprzedziła swoich fanów, że wróci znacznie szczuplejsza, ale chętnie opowie o swoich doświadczeniach. Oboje z mężem bardzo wierzą w tę metodę.

Szczegółowy opis tej metody leczenia, można znaleźć w jej vlogu.

Pozostaje nam życzyć jej dużo zdrowia!


Wyświetl ten post na Instagramie.

Mnóstwo kobiet po porodzie zaczyna się zastanawiać co i jak jeść, by zrzucić kilogramy, które przybrały nosząc w brzuchu swoje dziecko. Tworzone są też specjalne programy z ćwiczeniami na czas połogu. Jest to zdecydowanie bardzo istotne dla wielu, łatwo to zauważyć i czasami aż się człowiekowi przykro robi, że inne kobiety czują się tak źle. Mnie na myśl nasuwa się pytanie dlaczego tak niewiele osób naprawdę dba o zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia w ciąży oraz w czasie przygotowania do ciąży i później w trakcie starania się o dziecko? To też są niesamowicie ważne okresy w życiu! Według mnie przygotowanie organizmu do ciąży powinno być nieodłącznym elementem całego procesu. Wasze ciało jest domem dla waszego dziecka na wiele miesięcy. Warto zadbać o to, by było w jak najlepszej kondycji zanim ktoś w nim zamieszka. Tak, jak naprawiacie i malujecie dom przed wystawieniem go na sprzedaż, tak samo w mojej opinii powinno się potraktować ciało przed zajściem w ciąże i później dalej traktować je podobnie w czasie noszenia nowego lokatora. Czyli najpierw sprzątanko, a później utrzymywanie wszystkiego na poziomie jak najlepiej się da. I znowu – nie tylko na zewnątrz, ale i w środku. Ciąża to wyjątkowy stan nie tylko dla kobiety i jej partnera, ale też dla tego malucha rozwijającego się w środku. Osobiście nie bawią mnie zdjęcia, na których kobiety ustawiają sobie zestaw z McDonald’s na brzuchu i trzymając burgera ociekającego tłuszczem w jednej ręce, a w drugiej pokazują tabliczkę z napisem „dziecko chciało o 2 w nocy, więc mąż pojechał i kupił”. Wiecej w nowym poscie na blogu! Link do bloga w bio na moim profilu. . . 🇺🇸 Tons of women after they give birth start thinking about what and how to eat in order to get rid of the weight that they gained while pregnant. Special postpartum programs are created too. However, my thought here is why so few of them really care about their diet and lifestyle while pregnant, while getting ready to get pregnant and then while trying for a baby? These are extremely important moments in life too! (No room to translate more 🙁 Go ahead and read more about it on my blog now – http://againamerica.com/en )

Post udostępniony przez Aga Kirchner (@againamerica_com)