W mediach zawrzało po tym, jak okazało się, że jeden z finalistów programu „Top Model”, Dominic D’Angelica, w przeszłości miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. W związku z tym stacja TVN podjęła radykalne kroki i zadecydowała o wyrzuceniu uczestnika z programu.

Brat Dominica D’Angelica z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą całą historię

Dominic D’Angelica wyrzucony z „Top Model”

Według dokumentów rządowych, krążących w sieci, mężczyzna w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Miał otrzymać wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz dostać zakaz przebywania z nieletnimi i spożywania alkoholu. Miał jednak naruszyć warunki zawieszenia. W 2014 roku podobno został aresztowany razem ze swoim bratem za pobicie ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała. Miał został skazany na 5 miesięcy więzienia.

Stacja wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie – Dominic został wydalony z programu, a dodatkowo TVN zapewnia, że zostaną wyciągnięte konsekwencje, jeśli w procesie rekrutacji, nie dokonano należytych czynności, aby sprawdzić jego przeszłość.

Finał „Top Model” – ktoś wróci do programu?

W środowym finale programu „Top Model” zobaczymy zatem nie cztery, a trzy osoby – Mikołaja Śmieszka, Patrycję Sobolewską oraz Weronikę Kaniewską. Na oficjalnym instagramowym profilu programu zaczęły pojawiać się komentarze, czy w związku z wyrzuceniem Dominica, ktoś z poprzednich uczestników zostanie przywrócony. Patrząc po komentarzach, widzowie najbardziej chcieliby zobaczyć w finale Mariusza Jakubowskiego. Mariusz już raz odpadł z show, co spotkało się z oburzeniem widzów, ale jury później go przywróciło.

  • Niech Mariusz wróci na jego miejsce!
  • Przywróćcie Mariusza.
  • Mariusz wracaj!
  • Szkoda że wcześniej to nie wyszło, można by kogoś przywrócić np. Mariusza.
  • Mariusz czekamy na ciebie w finale.
  • Jestem za przywróceniem Mariusza.
  • Mariusz jest idealnym kandydatem żeby zająć jego miejsce – czytamy na Instagramie „Top Model”.

Czy uda się to jeszcze raz? Na wszystkich finalistów od kilku dni trwało głosowanie za pośrednictwem SMS, a dodatkowo zwycięzca znajdzie się na okładce magazynu „Glamour”, która została przygotowana już jakiś czas temu… Myślicie, że produkcja programu podejmie jakąś zaskakującą decyzję? Finał „Top Model” w środę o 21.30 w TVN.

ZOBACZ TEŻ:

Michał Piróg i Dawid Woliński bronią Dominica D’Angelica!

Uczestnik Top Model JEST PROFESJONALNYM MODELEM? Brał także udział w REALITY SHOW