Weronika Książkiewicz to jedna z najbardziej utalentowanych i pięknych aktorek. Mimo wielu świetnych ról, życie dało jej w kość. W 2010 roku wykryto u niej nowotwór kręgosłupa, a rok później tuż po narodzinach syna Borysa rozstała się z partnerem. Po urodzeniu syna nie miała łatwego życia: musiała sama łączyć obowiązki matki i aktorki.

Weronika Książkiewicz ma romans ze ZNANYM polskim aktorem! Miłość kwitnie

Weronika Książkiewicz pokazała zmarszczki

Weronika Książkiewicz ostatnio pokazała siebie w naturalnej wersji, bez makijażu na Instagramie. Aktorka kilka tygodni temu skończyła 41 lat i nadal może pochwalić się nieskazitelną cera. Natomiast przyznaje, że zauważa już u siebie zmarszczki, ale nawet nie chce z nimi walczyć:

Lubię swoje zmarszczki! I nie chce z nimi walczyć. Wierzę w piękną i zadbaną skórę, dlatego tak bliska jest mi fiolozofia @smartagingclinic. Tu nikt nie stara się mnie na siłę odmłodzić, tylko pokazuje, że mogę być piękna w każdym wieku! Polecam – napisała Książkiewicz.

Weronika Książkiewicz miała GUZA!

Widzimy, że gwiazda przy intensywnej karierze, samotnym macierzyństwie nie zapomniała o sobie i przez ten cały czas dbała o pielęgnacje twarzy.

Ty jesteś naturalnie tak piękna.. i zawsze taka będziesz

Pięknie wyglądasz, jakie zmarszczki

Nie widzę zmarszczek, ale zgadzam się z Tobą

Jesteś jak wino

Ale makijaż! Weronika Książkiewicz pokazała zdjęcie ze swojej osiemnastki

Weronika Książkiewicz Fot. Baranowski/AKPA

Weronika Książkiewicz Fot. Podlewski/AKPA