48-letnia Weronika Marczuk na początku ubiegłego roku została mamą. Był to fakt o tyle wyjątkowy, że wcześniej miała problemy z donoszeniem ciąży i straciła przedwcześnie urodzone bliźnięta. Gwiazda przyznała, że niezwykle pomocna była postawa jej partnera, który wspierał ją na każdym etapie jej trudnej drogi do macierzyństwa.

Weronika Marczuk opowiedziała o poronieniu bliźniąt w zaawansowanej ciąży

Partner Weroniki Marczuk

Starania pary ostatecznie przyniosły rezultaty i szczęśliwi rodzice powitali na świecie córeczkę, która otrzymała imię Anna. Przy okazji prawosławnych świąt Weronika pochwaliła się na swoim Instagramie bożonarodzeniową sesją przy choince, której główną gwiazdą miała być córeczka pary. Okazało się, że to nie mała Anna skradła całą uwagę internautów.

Najwięcej emocji wzbudziło pojawienie się na zdjęciach partnera byłej żony Cezarego Pazury. Weronika rzadko opowiada o swojej relacji – o jej partnerze wiadomo bardzo niewiele. Jest pewne, że para jest ze sobą od 7 lat i wybranek Weroniki pochodzi z Polski i jest brunetem.

Weronika Marczuk pisze o dramatycznym porodzie: „Trwał PIĘĆ dni. Procedury okazały się straszne”

Na zdjęciach widać Weronikę przy choince, a na drugiej fotografii szczęśliwy tata podnosi do góry rozbawioną córeczkę. Niestety nie widać jego twarzy – po zdjęciu możemy wywnioskować, że jest postawnym mężczyzną. Przy okazji Weronika pochwaliła się świątecznym menu.

Tak samo się przygotowuje 12 potraw, tak samo się czeka pierwszej Gwiazdki, idzie się do cerkwi, zasiada się rodzinnie do stołu. Oczywiście są trochę inne potrawy, a na stole króluje KUTIA ( danie z pszenicy z dodatkiem miodu, maku, rodzynek i orzechów) – napisała Weronika.

Weronika Marczuk została MAMĄ! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię córeczki

Myślicie, że Weronika zdecyduje się pokazać partnera?

Partner Weroniki Marczuk

Partner Weroniki Marczuk, fot. Instagram

Weronika Marczuk pozuje na ściance.

Weronika Marczuk, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Weronika Marczuk na imprezie branżowej.

Weronika Marczuk, fot. Podlewski/AKPA.