Weronika Rosati promuje serial Luck (FOTO)
Czyżby to właśnie Weronika Rosati miała być tą polską gwiazdą, której wreszcie uda się podbić Hollywood?
Nie ma co zapeszać, ale faktem jest, że aktorka ma obecnie powody do zadowolenia. To właśnie ona pojawiła się bowiem u boku samego Dustina Hoffmana w amerykańskim serialu zatytułowanym Luck.
I choć rólka nie jest może jakoś specjalnie znacząca, to jednak trzeba od czegoś zacząć. Co więcej, patrząc na zadowoloną minę Weroniki zaprezentowaną przy okazji premiery produkcji w Polsce, współpracę tę uważa za niezwykle owocną.
Widziałam pilot serialu, Weronika jest w nim dosłownie przez chwilę, ale szczerze to całkiem nieźle wypadła, choć za nią nie przepadam. Może uda jej się zrobić jakąś karięrę w LA, zawsze lepsze to niż M jak Miłość.
Ja trzymam za nią kciuki , bo tyle razy była wyśmiewana , teraz niech wszystkim pokaże , że jest najlepsza . Powodzenia Weroniko , na pewno Ci się uda zrobić karierę w USA . :):):)
Zawsze ją lubiłam i zawsze stawałam po jej obronie, nawet za czasów najgorszej na nią nagonki. Piękna, mądra dziewczyna i zdolna aktorka.Powodzenia.
na oficjalnym plakacie w USA nie ma wymienionej Rosati….to jest fota z Polskiej promocji tego serialu wiec ja wklejili
gość, 21-12-11, 20:44 napisał(a):Jak to pierwsza Polka? Pora Negri juz to zrobila, czas na nastepczynie. Zycze Weronice podobnego sukcesu: jest utalentowana, piekna, skromna dziewczyna. Powodzenia.przepraszam najmocniej za swoje zdanie, które będzie pewnie uznane za akt zazdrości – znając tutaj komentujących, ale skromna to ona nie jest, wystarczy poczytać z nią wywiady. utalentowana też nie, nie znoszę jej gry, jest strasznie drewniana. ale piękna tak, to się zgadzam.
gość, 21-12-11, 14:10 napisał(a):gość, 21-12-11, 12:57 napisał(a):Założę się,że rola jest tak niewielka,a jej nazwisko widnieje na plakacie tylko w Polsce.ale bys sie cieszyl/a co, gdyby tak bylo… eh zazdroscjest podobno w 3 odcinkach…
niech robi kariere tylko niech sie juz nie puszcza ze staruchami
Co ona ma z tą bransoletką na nodze że nawet rajstopy na nią ubiera ? Komiczne…
Jak to pierwsza Polka? Pora Negri juz to zrobila, czas na nastepczynie. Zycze Weronice podobnego sukcesu: jest utalentowana, piekna, skromna dziewczyna. Powodzenia.
Nie ma sie co czepiac, naleza sie jej gratulacje. Byc na plakacie promujacym serial obok Dustina Hoffmana i Nicka Noltie to nie byle co. Chociaz sadze, ze nie bez znaczenia pozostaje znajomosc ze znanym w Hollywood producentem. Ale jak wiadomo nie ona jedna ze znajomosci korzysta.
wygląda naprawdę fajnie
Specjalnie w Polsce dopisali jej nazwisko na plakacie. W oryginalnej wersji jej nazwisko nie jest obecne. Zastanawia mnie też komu musiała wskoczyć do łóżka bo jak wiadomo, wiele razy własnie tą droga próbowała robić karierę.
Nic do niej nie mam ale o co chodziło z tym różańcem na szyi?
gość, 21-12-11, 14:10 napisał(a):gość, 21-12-11, 12:57 napisał(a):Założę się,że rola jest tak niewielka,a jej nazwisko widnieje na plakacie tylko w Polsce.ale bys sie cieszyl/a co, gdyby tak bylo… eh zazdroscNie chodzi o zazdrość,tylko o prosty fakt,że nazwisk odtwórców ról epizodycznych NIE zamieszcza się na plakatach!Człowiek potem się cieszy,że “nasza” robi karierę,idzie na film,czeka i co? 5 minut na ekranie:/
a gdzie jej piekne ombre hair?
wygląda świetnie… życze jej jak najlepiej… powodzenia Weronika!
gość, 21-12-11, 12:57 napisał(a):Założę się,że rola jest tak niewielka,a jej nazwisko widnieje na plakacie tylko w Polsce.ale bys sie cieszyl/a co, gdyby tak bylo… eh zazdrosc
Świetnie. Życzę powodzenia.
mam nadzieje, że jej się uda w końcu coś osiągnąć na zachodzie, trzymam za nią kciuki:)
Powodzenia życzę dużo szczęścia!!!!
Brawo weronika! oby tak dalej!
Ma dopiero 27.. przyzwyczailiście się, że największe gwiazdy mają po 16 lat i dla was 27latka to emerytka..Weronika jest piękna i ambitna, sporo już osiągnęła. Mam nadzieje, że odniesie sukces, na który pracuje od wielu lat.
no i bardzo dobrze. Powodzenia!
gość, 21-12-11, 12:57 napisał(a):Założę się,że rola jest tak niewielka,a jej nazwisko widnieje na plakacie tylko w Polsce.Tak, na amerykańskim plakacie jest tylko nazwisko Dustina, Nicka Nolte też NIE MA. I co z tego??
Założę się,że rola jest tak niewielka,a jej nazwisko widnieje na plakacie tylko w Polsce.
Gdyby Weronika miała podbić Hollywood, pewnie już dawno by jej się to udało..
Bardzo ładnie, ale jej makijaż mi się nie podoba. Wolę, kiedy ma mocniej podkreślone usta.
Super:) A Weronika piękna jak zawsze.
po co jej różaniec na szyi?