Jakiś czas temu Wersow opublikowała na YouTube nagranie z wizyty u fryzjera, gdzie zdecydowała się na drastyczną zmianę i ścięła swoje długie, blond włosy aż do ramion. Szybko okazało się jednak, że nie był to koniec jej metamorfozy.

Wersow ścięła się na chłopaka. Friz… NIE JEST ZACHWYCONY!

Wersow pokazała ostateczną metamorfozę włosów

Weronika Sowa podczas przyjęcia z okazji jej debiutanckiego albumu, postanowiła pokazać fanom nową fryzurę. Zaprezentowała króciutkie włosy w stylu pixie cut, które zafarbowała na pastelowy róż. Zapytana o swoją szokującą metamorfozę, w jednym z wywiadów przyznała, że wciąż czuje się kobieco i jest zadowolona ze zmian.

OMG! Wersow ścięła włosy. Totalna zmiana image’u

W ciągu tygodnia Wersow zaczęła publikować kolejne zmiany włosów, krótkie cięcie tym razem w kolorze zielonym. Następnie zaprezentowała się w długich różowych włosach, później w rudej, długiej peruce i krótkich blond włosach. Fani zaczęli domyślać się, że również i włosy zaprezentowane na premierze albumu, były peruką.

5 lat temu Friz po raz pierwszy pokazał Wersow na swoim kanale. Tak wyglądali na początku związku

Wersow opublikowała niedawno film na YouTube, w którym pokazała przygotowania do kręcenia teledysku. Jak się okazało, wszystkie prezentowane ostatnio zmiany influencerki, były perukami, na potrzeby ujęć do nowej piosenki. Wersow pozostaje przy swoich blond włosach, chociaż jak sama powiedziała, dobrze się czuła w krótkiej fryzurze. Fani przyznali, że spodziewali się, jednak i tak zostali pozytywnie zaskoczeni.

  • Każdy się spodziewał, ale zaskoczenie zawsze jest.
  • Prank nie tylko na Genzie, a na całej polsce 😂
  • Pięknie wyglądasz , ty pokazujesz ze możesz wszystko…
  • Genialny prank, obowiązkowo muszę obejrzeć reakcje Genziaków – piszą w komentarzach fani

Wersow w filmie wspomniała, że próbowała nabrać także Genzie i Friza, ci jednak szybko się zorientowali, że to prank.

IG: wersow

scena z: Wersow, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Wersow, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA