Wersow czyli Weronika Sowa to narzeczona Karola „Friza” Wiśniewskiego, mama małej Mai oraz jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, która na samym Instagramie może się pochwalić niemal 4-milionową publicznością. Obecnie celebrytka coraz chętniej promuje naturalność i powoli odchodzi od sztucznych rzęs, przedłużanych blond włosów czy powiększanych ust.

OMG! Wersow ścięła włosy. Totalna zmiana image’u

Friz komentuje nową fryzurę Wersow

Jakiś czas temu Wersow opublikowała na YouTube nagranie z wizyty u fryzjera, gdzie zdecydowała się na drastyczną zmianę i ścięła swoje długie, blond pukle aż do ramion. Szybko okazało się jednak, że nie był to koniec jej metamorfozy i Wersow zachwycona zmianami postanowiła pójść o krok dalej i jeszcze bardziej ścięła włosy, a nową fryzurę zaprezentowała 1 grudnia w ramach przyjęcia z okazji jej debiutanckiego albumu.

Na imprezie Weronika zaprezentowała króciutkie włosy w stylu pixie cut, które zafarbowała na pastelowy róż! Zapytana o swoją szokującą metamorfozę, Weronika w jednym z wywiadów przyznała, że mimo krótkich włosów wciąż czuje się kobieco i jest zadowolona ze zmian:

Fantastycznie. Powiem Ci, że odkąd jestem mamą, to nabrałam dużej pewności siebie. I wielokrotnie wspominałam o tym, że nabrałam kobiecości, że czuję się wyjątkowo. I zdałam sobie sprawę, że w ogóle długość włosów o tym nie świadczy, ani ubiór o tym nie świadczy. Że czasami po prostu chodzi o to, żeby eksperymentować z sobą i bawić się tym. Więc tak też zdecydowałam się zrobić – wyznała w rozmowie ze Światem Gwiazd, po czym zdradziła powód, dla którego zdecydowała się na nową fryzurę: Wszystko tak naprawdę wyjaśni się, jeżeli obejrzysz mój najnowszy singiel „Nie wypada”. On mówi o tym, że często jest nam narzucane, jak mamy wyglądać, jak mamy się zachowywać, z kim możemy się spotykać. Jest narzucane, kogo mamy kochać. Ja nie chcę sobie nigdy narzucać takich barier i nie chciałabym, żeby ktoś mógł na mnie wpływać. Czuję, że ta piosenka wiele zmieni i chciałabym dawać taki przekaz, żeby nie zważać na to, co myślą o nas inni, tylko po prostu skupić się na sobie i na nas samych i o decydowaniu o tym, czy my dobrze czujemy się w naszej skórze.

Odrobinę inne zdanie w temacie miał jej ukochany – Karol Wiśniewski. Zapytany o nową fryzurę narzeczonej Friz przyznał, że wolał swoją partnerkę w długich włosach:

Powiem tak, te krótkie włosy są na pewno, na pewno… oryginalne. Mogę to powiedzieć z czystym sumieniem. Jak Wera miała takie włosy dotąd [do ramion – przyp. red.], to były piękne. Powiem szczerze, te mi się troszkę mniej podobają. Totalnie szczerze powiem – wypalił.

Jednocześnie podkreślił, że rozumie powody, dla których Wersow zdecydowała się na ten odważny krok i pochwalił ją za oryginalność:

Tu nie chodzi czasami o wygląd, tylko to jest część naszej pracy, wizerunek. Więc ja troszkę inaczej to traktuję. Dlatego bardzo mi się podoba, bo to jest po prostu coś oryginalnego, tak jak powiedziałem. I to myślę, że jest ważniejsze od samego aspektu wizualnego, bo po prostu to może dodać Werce pewności siebie w jej działaniach. A wiem, że to jest dla niej ważne i się z tego powodu bardzo, bardzo cieszę.

Ładnie wybrnął?

5 lat temu Friz po raz pierwszy pokazał Wersow na swoim kanale. Tak wyglądali na początku związku

pasekkozak