W ostatnim czasie wyjątkowo natarczywy marketing ma firma DR SMILE, która koryguje zgryz za pomocą clear aligners, czyli bardzo cienka, przezroczysta nakładka – jest alternatywą dla aparatu stałego.

Wersow u Wojewódzkiego zdradza TERMIN PORODU!

Wersow wycofuje się ze współpracy z Dr Smile

Reklamy DR SMILE pojawiają się przede wszystkim na TikToku, a ostatnio zaczęli ich promować influcenerzy. Marketing firmy jest bardzo podobny do takich marek jak „Hello body”, czy „Natural Mojo”.

Wersow szokuje fanów na TikToku. Nie poznali jej! (WIDEO)

Internauci powoli zaczęli zastanawiać się, czy to nie jest kolejny „scam”, czyli oszustwo. Głos zabrała nawet Maja Staśko, która przybliżyła proces leczenie w tej klinice:

O Dr Smile w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej materiałów – i coraz więcej osób, które dzielą się swoimi historiami. Te osoby wskazują na brak bezpośredniego kontaktu z lekarzem (zamiast tego: „zespół specjalistów” szykujących leczenie online, o lekarzach nic nie wiadomo, bo firma powołuje się na RODO, a kontakt jest tylko z konsultantami, którzy lekarzami nie są), „konsultacje” ze „specjalistami” za pomocą wysyłanych zdjęć zębów, problemy z zębami czy dziąsłami w wyniku „leczenia”, wreszcie: naciski konsultantów, wydzwanianie, nietransparentny sposób uzyskiwania zgody na leczenie (niektóre osoby mają nie wiedzieć, że ją wyraziły), koszty wyższe niż deklarowane (np. 12 000 zł) i nasyłanie windykatorów, nawet jeśli ktoś miał nie skorzystać z usługi – czytamy.

Dodaje, że na Facebooku powstała też grupa „Oszukani przez Dr Smile”, na której w miesiąc zebrało się już prawie 2 tysiące członków.

Wersow uczy się na błędach! Po coraz większej fali krytyki na firmę Dr. Smile zdecydowała się wycofać ze współpracy z nimi. Oświadczyła, że na początku słyszała o nich dobre opinie i sama jej wizyta w klinie odbyła się bez zastrzeżeń, jednak z czasem zaczęły dochodzić do niej także negatywnie opinie, które budzą wątpliwości:

Decydując się na te współpracę zrobiłam rekonesans wśród znajomych, którzy pozytywnie ocenili proces leczenia z tą firmą. Moja pierwsza wizyta także przebiegła bez zastrzeżeń. Mimo zapewnień Dr. Smile, że działają w 100% zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, zdecydowałam, że nie będę kontynuowała leczenia oraz tej współpracy, bowiem temat wywołuje zbyt dużo wątpliwości – oświadczyła influencerka.

Wersow nagrała REAKCJĘ Friza na informację o ciąży!

pasekkozak