Karolina Pisarek jest jedną z tych celebrytek, które bardzo chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym i chwalą się osiągnieciami, a także… zakupami. Nie jest więc żadną tajemnicą, że warszawski apartament modelka kupiła za około 2 miliony złotych, a i jej pierwszy samochód audi R8 też do tanich zabawek nie należy (najdroższy model kosztuje około miliona złotych). A o ile złotych uszczuplił się jej budżet przy najnowszej inwestycji?

Karolina Pisarek chwali się nową furą

Karolina Pisarek i Roger Salla kupili willę za 5 milionów złotych!

Jak donosi serwis pudelek.pl przyszli państwo Pisarek-Salla zapłacili za warszawską willę 5 milionów złotych. Co wiemy o tej posiadłości? Na ten moment wiadomo, jak dom wygląda z zewnątrz, ponieważ Karolina już zdążyła pokazać go fanom na Instagramie. Jeśli chodzi o wnętrza, do tej pory pojawiło się tylko jedno ujęcie, na którym celebrytka pozuje wraz z przyszłym mężem i mamą, która przyjechała obejrzeć włości.

Plotkarski portal informuje również, że nowe gniazdko narzeczonych znajduje się na jednym z prestiżowych, warszawskich osiedli zamkniętych. Ich działka ma prawie 1500 metrów kwadratowych i mieści się blisko lasu, dzięki czemu mogą liczyć na prywatność. Ponadto wiadomo też, że dom ma dwa piętra, a w tym pięć sypialni (w tym dwa pokoje dziecięce), cztery łazienki, jedną kuchnię, gabinet i siłownię. W rezydencji znajduje się także klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe i głośniki w większości pomieszczeń. Oczywiście nie zabrakło również miejsca na garaż, który pomieści aż 3 samochody.

Jest czego zazdrościć?

Karolina Pisarek, fot. Instagram @karolina_pisarek

Karolina Pisarek, fot. Instagram @karolina_pisarek

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA