Odkąd zaczęły się zdrowotne problemy Kate Middleton, księżna zniknęła z przestrzeni medialnej. Od tego momentu publicznie pokazała się jedynie dwukrotnie. Za pierwszym razem, za pośrednictwem social mediów, poinformowała opinię publiczną, że zaczyna walkę z rakiem. Drugi raz dotyczył oficjalnych obchodów urodzin króla Karola III. Wiele osób uznało, że może to oznaczać powrót do pełnienia królewskich obowiązków przez żonę księcia Williama. Niemniej rzeczywistość nie jest jeszcze tak kolorowa…

Julia Stiles znana z „Książę i ja” była gwiazdą lat 90. Potem jej kariera wyhamowała. Co dziś robi?

Wiadomo, kiedy Kate Middleton znowu pojawi się publicznie!

Od początku choroby monarchini Pałac Kensington informował, że księżna Kate wróci do pełnienia obowiązków królewskich, gdy lekarze dadzą na to zielone światło. I choć w pewnym momencie zagraniczne media pisały, że 42-latka źle znosi chemioterapię, ostatecznie przyszła królowa Anglii poczuła się lepiej, a przynajmniej na tyle dobrze, by pokazać się na Trooping the Colour.

Harry i William mogą być niepocieszeni. Majątek Lady Diany przejdzie im koło nosa

Jeśli jednak zakładacie, że teraz księżna będzie regularnie bywać przed kamerami, to jesteście w błędzie. Niemniej… można przypuszczać, że Kate Middleton będziemy widywać teraz częściej, aniżeli raz na pół roku.

Według królewskiej komentatorki, Emily Andrews, szwagierkę księcia Harry’ego możemy zobaczyć kolejny raz na Wimbledonie. Zaznaczmy, że turniej będzie trwać do połowy lipca. Do pracy w pełnym wymiarze księżna ma wrócić nie wcześniej niż w 2025 roku.

Jej leczenie trwa i będzie trwało przez kilka następnych miesięcy, ale rozumiem, że jeśli będzie czuła się na siłach, chciałaby odwiedzić turniej tenisowy Wimbledon, którego jest patronem – przyznała królewska ekspertka w rozmowie z „Grazią”.

Klaudia El Dursi „Pirat drogowy”? Pędziła przez autostradę pasem awaryjnym

Kate Middleton, Credit line: Stephen Lock / Zuma Press / Forum

Prince William, Prince of Wales, Catherine, Princess of Wales, Kate Middleton, Credit line: James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum

Catherine, Princess of Wales, Kate Middleton, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum