Tego jeszcze na Emmy’s nie było! Tajemniczy zielony goblin pojawił się na czerwonym dywanie rozdania nagród Emmy 2024, pozostawiając widzów i obecnych gości w lekkiej konsternacji. Wszyscy zastanawiali się kim jest „TA osoba”, która okrutnie zażartowała sobie z zasad czerwonego dywanu.

Nagrody Emmy 2024 – wszystkie gwiazdy

Zagadkowa istota, która miała na sobie zieloną sukienkę bez ramiączek od Bryn Costume, okazała się Princess Poppy (26 l.) z 15. sezonu show o drag queens – „RuPaul’s Drag Race”. Swój look uzuepłniła klapkami na malutkim obcasie i przerażającą torebką ozdobioną głowami lalek.

Princess Poppy jako zielony goblin na Emmy’s

Gwiazda reality show przechadzała się po czerwonym dywanie w Peacock Theatre w L.A. Live w Los Angeles, mając nadzieję, że „zwróci uwagę widzów i sprawi, że spojrzą w jej stronę w najgorszy możliwy sposób”., wyznała w rozmowie z Entertainment Weekly przed galą.

90-letnia Joan Collins na rozdaniu nagród Emmy

Princess Poppy w przeciwieństwie do swoich koleżanek po fachu nie wybrała na tę okazję looku w stylu glamour. Sprawiła tym samym, że zwróciła na siebie największą uwagę, a do tego przechadzając się po czerwonym dywanie „zielony goblin” był gwiazdą drugiego planu na mnóstwie zdjęć z celebrytami.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: