Polsat SuperHit Festiwal 2021 za nami. Koncert wzbudził ogromne zainteresowanie, a zarazem wzbudził wiele kontrowersji. Wszystko, dlatego, że gwiazdy po długiej przerwie zaśpiewały na żywo w telewizji.

Polsat SuperHit Festiwal 2021

Beata Kozidrak nie popisała się podczas występu na „Polsat SuperHit Festiwal”?

Wczoraj głośno było o występie i stylizacji Beaty Kozidrak. Dzisiaj tym razem komentuje się zachowanie Karoliny Gilon i Maciej Dowbora podczas wręczania nagrody zespołowi Måneskin. Zespół kilka tygodni temu wygrał Eurowizję i w ramach trasy odwiedził Polskę.

Wielu widzów festiwalu uważa, że Måneskin został źle potraktowany przez prowadzących. Po występie, kiedy wręczano im nagrodę, Karolina Gilon i Maciej Dowbor mówili po polsku, w tym czasie członkowie zespołu stali na scenie zdezorientowani, co bardzo zdenerwowało widzów.

Drugi dzień festiwalu w Sopocie: Doda, Sanah, Maneskin… (ZDJĘCIA)

Internauci emocjonalnie do tego podeszli. Pojawiła się ogromna ilość negatywnych komentarzy między innymi na YouTubie:

  • Polsat chyba nie spodziewał się zakończenia
  • Polsat, mamy XXI wiek, nie możecie znaleźć bardziej ogarniętych prowadzących? Moment wręczenia nagród był tak niezręczny, nikt im nie wyjaśnił, co to jest, za co, a jeszcze Dowbor po polsku mówi „jeszcze raz”… widać było, że zespół nie ogarnia czy ma powtarzać po polsku czy co robić
  • Świetny zespół. Dziwi mnie natomiast brak profesjonalizmu organizatorów, zespół nie wiedziałl co się dzieje podczas przekazywania nagród.
  • To, co się tam wydarzyło od strony organizatorskiej podczas ich występu, to jedna wielka tragedia. Przez takie właśnie sytuacje sobie robimy opinię w świat.

Maneskin Fot. Kurnikowski/AKPA

Karolina Gilon Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA