Po trudnym miesiącu Tori Spelling (50 l.) powróciła z wielką klasą w szalenie popularnej stacji QVC, która jest najpopularniejszym kanałem zakupowym w USA. A wszystko z okazji nowej współpracy. Gwiazda serialu „Beverly Hills 90210” wraz z koleżanką z planu Jennie Garth (51 l.) stworzyły wspólną kolekcję produktów do domu. Linia kulinarna nazywa się Tori Spelling + Jennie Garth.

Sytuacja Tori Spelling jest katastrofalna

W kolekcji Tori Spelling + Jennie Garth można znaleźć linię sztućców, zastawy stołowej, kieliszków, pater na ciasta i artykułów do pieczenia wyprodukowanych dla QVC, „Jako zapracowane mamy łącznie 8-ki dzieci, te najlepsze przyjaciółki wiedzą, że kuchnia jest sercem domu”, brzmi slogan promujący produktu QVC.

Tori Spelling + Jennie Garth

Telewizyjnemu występowi towarzyszyły tysiące komentarzy w sieci. Internauci nie mogli nadziwić się, że Tori Spelling, która wylądowała z 5-ką dzieci w motelu, a następnie w przyczepie kempingowej, wygląda tak „nieskazitelnie”.

Tori Spelling została hospitalizowana z nieznanych powodów

W sierpniu widziano aktorkę w nie najlepszym stanie, gdy opuszczała szpital w Los Angeles na wózku inwalidzkim z ogromnym siniakiem na twarzy i na ręku, gdzie prawdopodobnie miała kroplówkę. Dlatego cieszy widok Tori Spelling w tak dobrej kondycji.