Odkąd została księżną, życie Meghan Markle zmieniło się o 180 stopni. Księżna żyje dziś według zasad kórlewskiego dworu. Jej grafik jest podporządkowany grafikowi męża, jego obowiązkom, wizytom i spotkaniom.

Ten GEST księcia Harry’ego zdradził coś ważnego o Meghan Markle

Nie będzie nadużyciem nazwanie Meghan osobą towarzyszącą jej męża. Była aktorka właściwie nie ma nic do powiedzenia, jeśli chodzi o swoją „karierę”.

Na szczęście napięty grafik pod koniec tygodnia ustępuje weekendowi. To czas, gdy księżna odpoczywa i zajmuje się swoimi sprawami.

Według People ulubionym miejscem spędzania weekendów przez księżną i jej męża, księcia Harry’ego jest uroczy dom w Cotswold.


Soho Farmhouse – dom, w którym Meghan spędziła wieczór panieński. Mieści się nieopodal weekendowej rezydencji książęcej pary

To tam Meghan i Harry jadą w piątek po południu. Weekend księżna spędza na tak przyjemnych czynnościach jak ćwiczenia, zabiegi na ciało czy „robienie” włosów.

Meghan Markle jest ZROZPACZONA! Czuje to, co księżna Diana!

W czasie weekendu Meghan nie wygląda jak księżna. Wokół domu porusza się w zwyczajnym ubraniu i w czapce z daszkiem i okularach przeciwsłonecznych. Trudno w niej rozpoznać księżną.

Wiemy, jak księżna Meghna spędza weekendy

Wiemy, jak księżna Meghna spędza weekendy

Wiemy, jak księżna Meghna spędza weekendy