Jakie polskie teledyski w 2014 roku zyskały miano tych najgłośniejszych? Z pewnością video do Filiżanki Michała Wiśniewskiego i Rolowania Nataszy Urbańskiej. Janusz Józefowicz zdradził właśnie, jak będzie wyglądał kolejny hit jego ukochanej.

Dziś w Studiu Buffo będzie można usłyszeć wszystkie kawałki z płyty One. Zaprezentowany zostanie także najnowszy teledysk. Co będzie można w nim zobaczyć:

– W nowym teledysku celem Nataszy nie jest już bulwersowanie, tak jak w klipie do „Rolowania”. Wtedy wcielała się w kobietę z wyższych sfer, które miała życiowe problemy. W drugiej odsłonie Natasza będzie zupełnie inną dziewczyną. Chodzi o to, żeby pokazać jak najszersze spectrum zachowań i stworzyć w ten sposób zbiorowy portret współczesnej kobiety… Kolejnymi wcieleniami będzie m.in. dziewczyna buntowniczo nastawiona do świata, kobieta inspirowana postacią Carmen oraz młoda dziewczyna śpiewająca o pierwszej miłości – zdradza Janusz.

Nieoficjalnie mówi się, że teraz światło dzienne ujrzy video do utworu Escamillo, który Natasza zaśpiewała podczas Sylwestrowej Nocy Przebojów w Gdyni.

Jesteście ciekawi, co z tego wyszło?

Cały wywiad z Januszem Józefowiczem tutaj.

Wiemy, jaki będzie kolejny teledysk Nataszy Urbańskiej

Wiemy, jaki będzie kolejny teledysk Nataszy Urbańskiej