Fani bardzo przeżyli rozstanie Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej, którzy uchodzili za jedną z najpiękniejszych par show-biznesu od 2017 roku. Pierwsze plotki pojawiły się, gdy Wiktoria została przyłapana przez paparazzi na after party „Tańca z Gwiazdami”, na którym trzymała za rękę i obejmowała Jakuba Lipowskiego. Głośna afera, która potem wybuchła sprawiła, że Gąsiewska wydała oświadczenie na Instagramie:

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania.

Od tamtej pory młoda aktorka milczała w temacie rozstania ze Zdrójkowskim, podczas gdy on sporadycznie udzielał wywiadów, a rozstanie komentowały również osoby z jego otoczenia.

Adam Zdrójkowski ZDRADZIŁ jakie ma relacje z Gąsiewską po ROZSTANIU

Wiktoria Gąsiewska komentuje swoje rozstanie z Adamem Zdrójkowskim

Teraz po roku Wiktoria Gąsiewska wróciła do tematu i w końcu otworzyła się w temacie ich zakończonej relacji. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post wyznała, że rozstanie było dla niej o dziwo ciężkie:

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy.

Pomimo rozstania, Gąsiewska i Zdrójkowski wciąż mają okazje razem pracować. Jak dziś radzą sobie podczas wspólnej pracy na planie i wydarzeniach?

Graliśmy np. ostatnio razem w nowej fabule „Święta inaczej”, więc zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Film wyjdzie w grudniu tego roku. Byliśmy razem na planie, jak widać, stoimy i on jest żywy i ja jestem żywa, więc wszystko jest OK – odparła Wiktoria i dodała – Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia z prywatnym i już. To jest tak trochę, jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić, jakoś z tym musisz żyć.

Pogratulować dojrzałości?

Wiktoria Gąsiewska nielubiana przez ekipę POLSATOWSKĄ? Zdrójkowski i Ibisz odpowiadają

scena z: Wiktoria Gąsiewska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

„Nie spał, nie jadł” – Adam Zdrójkowski bardzo cierpiał po rozstaniu z Wiktorią

scena z: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, fot. Grabowski/AKPA

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na ściance

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski/fot. AKPA

Wiktoria Gąsiewska wydała oświadczenie! Potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim