Ma 22 lata, urodę, przystojnego chłopaka i rozkręconą karierę. O kim mowa? O Wiktorii Gąsiewskiej, oczywiście. Czy czegoś może jej w życiu brakować? Jeśli mowa o kwestiach materialnych, szczęśliwy obrazek uzupełnia na pewno nowe mieszkanie aktorki.

WOW! Wiktoria Gąsiewska w mega seksownej kreacji na premierze spektaklu

Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie

Mimo młodego wieku Wiktoria dorobiła się już całkiem ładnych oszczędności. W końcu w show biznesie jest obecna od prawie dwóch dekad! I choć w ubiegłym roku zakończono prace nad serialem „Rodzinka.pl”, który niewątpliwie przyniósł jej rozpoznawalność, dziewczyna może dziś liczyć na dochody z Instagrama czy konferansjerki, którą ostatnio zaczęła się zajmować. Gąsiewska zdaje sobie jednak doskonale sprawę, że pieniądze najlepiej jest inwestować. A co dziś jest dobrym obiektem do lokowania funduszy? Bez cienia wątpliwości – nieruchomości. Aktorka postanowiła więc zakupić własne mieszkanie. Swoich fanów poinformowała o tym za pomocą Instagrama. W jaki sposób? Opublikowała zdjęcie z nowego lokum, gdzie pozuje wraz z projektantami, który stworzą dla niej przytulny kąt.

Wiktoria Gąsiewska pokazała, co się stało Kubie na wakacjach i ostrzegła fanów

Aaaa moje własne cztery kąty!!! Już nie mogę się doczekać, aż ruszą prace – napisała Wiktoria.

Czy celebrytka zamieszka w nim razem ze swoim długoletnim partnerem, Adamem Zdrójkowskim? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że jeszcze niedawno przekonywała w wywiadach, że jest jeszcze za młoda na tak poważne kroki.

Serdecznie gratulujemy zakupu!