Książę William ma dość afery związanej z Meghan Markle. Mąż Kate Middleton jest wściekły, że w mediach pojawiają się kolejne artykuły dotyczące byłej aktorki, które negatywnie wpływają na wizerunek rodziny królewskiej. Podirytowany książę Cambridge próbował nawet rozmawiać na ten temat ze swoim bratem. Niestety – nie obyło się bez kolejnego konfliktu.

Meghan ma wielki wpływ na Harry’ego. William zaniepokojony

Okazuje się, że Harry jest zapatrzony w Meghan i w jego obecności nie można wypowiadać się źle na jej temat. Przez małżeństwo Harry’ego jego relacja z bratem diametralnie się zmieniła:

– Nikt nie pomyślał, że cokolwiek mogłoby zniszczyć ich szczególną więź. […] William widzi zmianę w zachowaniu brata w ciągu ostatniego czasu – Meghan całkowicie kontroluje Harry’ego. William próbował rozmawiać o tym z Harry, ale przecież nikt nie może powiedzieć na Meghan złego słowa.

– czytamy na łamach Life&Style.

Informatorzy twierdzą, że z Meghan należy się obchodzić – dosłownie – jak z jajkiem. Księżna jest bardzo wrażliwa, a każdą uwagę traktuje jak atak.

Oto powód, przez który Kate spędzi swoje 37. urodziny bez Williama

Spodziewaliście się, że była aktorka będzie miała aż taki wpływ na relację Williama i Harry’ego? Kolejne informacje ujawniane przez tabloidy pokazują, że nastroje w rodzinie królewskiej sięgają zenitu.

William jest wściekły na Meghan. Jego rozmowa z Harrym nic nie zmieniła

William jest wściekły na Meghan. Jego rozmowa z Harrym nic nie zmieniła

William jest wściekły na Meghan. Jego rozmowa z Harrym nic nie zmieniła