Trwają gorączkowe przygotowania do zbliżających się wyborów Miss Polski. Już w najbliższą niedzielę o tytuł najpiękniejszej Polki powalczą 24 finalistki z całego kraju, które staną do rywalizacji przed kamerami telewizji Polsat transmitującej galę. Gospodarzami wieczoru będzie znany widzom duet: Paulina Sykut-Jeżyna, a za kulisy zajrzy Agnieszka Hyży, która w 2005 roku dotarła do finałowej 10 dziewczyn starających się o tytuł najpiękniejszej.

Olga Buława zdobyła tytuł na wyborach Miss Universe 2019

Miss Polski 2020

Przed organizatorami jest wielkie wyzwanie logistyczne – po raz pierwszy wybory będą miały miejsce się w zmienionej przez covid-19 rzeczywistości, dlatego finałowa gala odbędzie się bez udziału publiczności, a do pracy zostaną dopuszczone wyłącznie osoby z negatywnym testem na koronawirusa.

Pandemia nie sprawiła jednak, że realizatorzy show zrezygnowali z rozrywek. Na scenie – oprócz pięknych kandydatek do tytułu najpiękniejszej – zobaczymy Korteza, Pawła Domagałę, Pawła Tura, Anię Wyszkoni oraz Monikę Lewczuk.

Miss Polski 2019 rozmawiała z nami zaraz po wygranej. Obala FAKE NEWSY na temat konkursu (WIDEO)

Królową piękności wyłoni jury, w którego składzie znalazły się wyłącznie kobiety: Ewa Wachowicz – Miss Polonia, III Vicemiss Świata oraz rzecznika rządu Waldemara Pawlaka oraz producentka telewizyjna, projektantka Viola Piekut, była Miss Polski Olga Buława, Joanna Liszowska oraz Anna Wyszkoni, która w przeszłości zdobyła tytuł Miss Nastolatek. W jury zasiądzie również Magdalena Krzeszowska, która koronę miss zdobyła w 2012 roku oraz Elżbieta Sawerska – zwyciężczyni z 2004 roku, realizująca się dziś jako producentka telewizyjna. Wśród pań znalazło się również miejsce dla Magdaleny Kasiborskiej, która przekaże koronę tegorocznej laureatce.

Magdalena Kasiborska z Zabrza została Miss Polski 2019 (ZDJĘCIA)

Jaka będzie zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski? Która z dzisiejszych najpiękniejszych Polek dołączy do panteonu Miss Polski? Przekonamy się już 17 stycznia! Relacja na żywo o godz. 20:00 w Polsacie.

 

 

Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni, fot. WBF

Viola Piekut

Viola Piekut, fot. FOTON/NEWSPIX.PL

Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska, fot.materiały prasowe Nowa Scena/FOTON/NEWSPIX.PL

Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska, fot.materiały prasowe Nowa Scena/FOTON/NEWSPIX.PL

Olga Buława

Miss Polski 2018 Olga Buława, fot.Raymond Saldaña

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz, fot. Polsat Krzysztof Dubiel