Wojewódzki i Figurski nie znieważyli prezydenta

3102 3102

Kuba Wojewódzki oraz Michał Figurski mogą spać spokojnie. Portal Wirtualnemedia donosi, że prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie znieważenia przez dziennikarzy radiowej Eski Rock Lecha Kaczyńskiego.

Przypomnijmy, że w jednym ze swych satyrycznych programów prezydent został nazwany “małym, niedorozwiniętym, głupim człowiekiem\”.

– Słowa wypowiedziane przez obu dziennikarzy nie miał charakteru znieważającego – stwierdził dla portalu policyjni.pl Mateusz Martyniuk z prokuratury.

Tuż po incydencie obaj dziennikarze zostali na tydzień zawieszeni w prawach pracowniczych, a stacja przeprosiła prezydenta za ich zachowanie.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

25 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

figurski powinien prowadzić ziarno w niedziele rano a on z całych sił próbuje być jak wojewudzki to tak jak by peje uważać za Eminema

gość, 21-07-09, 09:30 napisał(a):Powiedzieli prawdę!!!!prawda jest taka,że twoja matka popełniła błąd wydając na świat taką tępą i ograniczoną istotę jak ty POmyju

jakie POwskie rządy takie i sądy

Hamy z PO mają na swoim koncie już setki takich epitetów,ale to świętę prymitywne krowy, swoich znajomków nie skrzywdza ,a prawdę zawsze mieli w d.pie

Dali byście spokój.Politycy sami nie lepsi.Trochę więcej dystansu

No i jest get xD

no to dobre

bardzo dobra decyzja śledczych 🙂

olguciak, 21-07-09, 11:11 napisał(a):oni najpierw mówią, dopiero potem myślą, dwa bałwany …

gość, 21-07-09, 14:52 napisał(a):gość, 21-07-09, 14:38 napisał(a):gość, 21-07-09, 09:54 napisał(a):jak zwykle, na prezydencie można jeździć i nic. Niech by kogoś innego znieważyli – od razu byłyby cięgi! co za żenua! A jak prezydent znieważa prostych ludzi to jest wporządku? ,,spieprzaj dziadu,,to idzie w świat i to jest Zenua !!!!!!tylko ze jemu sie raz to zdarzylo a po nim jada codziennieRaz? Nie pierdziel. “Małpa w czerwonym”, o Merkel, że ćpała. Ciągle coś… Ładny mi raz. A później takie sieroty idą głosować i mamy, kogo mamy.

gość, 21-07-09, 16:31 napisał(a):gość, 21-07-09, 16:29 napisał(a):Zauważyliście jakie durnowate miny robi Figurski?Boże nie moge na niego patrzec normalnie przez to,jak debil wtedy wygląda.Koleś jest żenujący pod każdym względem.Figurski to brzydal,robi miny jak kot srający na dachu. Figurski jest tragiczny.. mysli ze jest inteligentny ale niestety nie jest

gość, 21-07-09, 16:29 napisał(a):Zauważyliście jakie durnowate miny robi Figurski?Boże nie moge na niego patrzec normalnie przez to,jak debil wtedy wygląda.Koleś jest żenujący pod każdym względem.Figurski to brzydal,robi miny jak kot srający na dachu.

Zauważyliście jakie durnowate miny robi Figurski?Boże nie moge na niego patrzec normalnie przez to,jak debil wtedy wygląda.Koleś jest żenujący pod każdym względem.

nie mylcie wolności słowa ze zwykłym chamstwem i prostactwem, przekroczyli granice wolności drugiego człowieka, powinny iśc do ciupyu, ale wiadomo jakie są w Polsce sądy. Zwykłe prostaki i tyle

JuunoCeres, 21-07-09, 13:24 napisał(a):Ha dziennikarska wolność słowa zwyciężyła! :)dziennikarz ma siedziec z morda na klodke i nei wywlekac swoich pogladow na powierzchnie. ma byc obiektywny a nie stronniczy.. ale czego sie po nich spodziewac.. oni nie sa dziennikarzami , tylko zwyklymi paziami jeden z drugim 🙂

gość, 21-07-09, 14:38 napisał(a):gość, 21-07-09, 09:54 napisał(a):jak zwykle, na prezydencie można jeździć i nic. Niech by kogoś innego znieważyli – od razu byłyby cięgi! co za żenua! A jak prezydent znieważa prostych ludzi to jest wporządku? ,,spieprzaj dziadu,,to idzie w świat i to jest Zenua !!!!!!tylko ze jemu sie raz to zdarzylo a po nim jada codziennie

gość, 21-07-09, 09:54 napisał(a):jak zwykle, na prezydencie można jeździć i nic. Niech by kogoś innego znieważyli – od razu byłyby cięgi! co za żenua! A jak prezydent znieważa prostych ludzi to jest wporządku? ,,spieprzaj dziadu,,to idzie w świat i to jest Zenua !!!!!!

Dobrze powiedzieli. Taka prawda o Kaczym.

Bardzo dobrze! xD

Ha dziennikarska wolność słowa zwyciężyła! 🙂

i dobrze 🙂

oni najpierw mówią, dopiero potem myślą, dwa bałwany …

jak zwykle, na prezydencie można jeździć i nic. Niech by kogoś innego znieważyli – od razu byłyby cięgi! co za żenua!

Leki,alkohol,papierosy.To wszystko wpływa negatywnie na stan Twojego zdrowia i długość życia.Możesz jednak sam przekalkulować przewidywalna datę śmierci tak jak to robią agenci ubezpieczeniowi przed przedstawianiem umowy.Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się ile czasu Ci zostało .Przy okazji masz szansę zgarnąć stówkę.umieramy.pl/?NDMyNg==

Powiedzieli prawdę!!!!