Wojewódzki ostro pojechał po koleżankach ze stacji

clipboard-1-R1 clipboard-1-R1

Czy jest jakaś gwiazda, która nie oberwała jeszcze od Kuby Wojewódzkiego? Showman bywa uszczypliwy nawet wtedy, gdy do programu zaprasza przyjaciół. Trudno się dziwić – w TVN-ie wciąż trwa walka o oglądalność, a Kuba lubi nazywać siebie “królem”.

Ostatnio Wojewódzki spiął się m.in. z Karoliną Korwin-Piotrowską. Poszło o foto Michała Żebrowskiego ze szpitala. Kuba stanął po jego stronie, co mocno nie spodobało się dziennikarce. Bywa… Kubusiowi dopiekł też kilka dni temu Michał Piróg, który radził Renacie Kaczoruk, by zastanowiła się nad ślubem, bo Wojewódzki jest od niej sporo starszy.

Kuba nie pozostaje dłużny. Tym razem oberwało się koleżankom ze stacji –
Małgorzacie Rozenek i Magdzie Gessler. Kuba postanowił na łamach Polityki tak oto zrecenzować książkę kreatorki smaków, którą ostatnio promowała:

Grafomania podobno pojawia się wtedy, kiedy piszącemu sprawia przyjemność pisanie. Czy Magda Gessler odczuwała taki stan, pisząc swoją nową książkę zatytułowaną „151 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce”, tego nie wiemy. Wiemy tylko tyle, że najlepsze hotele to te, do których nie dotarła jeszcze Małgorzata Rozenek.

Auć!

&nbsp

#pan#mlody#kubawojewodzki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Wojewódzki ostro pojechał po koleżankach ze stacji

Wojewódzki ostro pojechał po koleżankach ze stacji

Wojewódzki ostro pojechał po koleżankach ze stacji

Wojewódzki ostro pojechał po koleżankach ze stacji

   
16 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 16-08-15, 21:12 napisał(a):[/b]Obciaga banana, wiedziałem ze jest gejemTa fotka pokazał że jest 100-u procentowym gejem;

a najbrdziej na poziomie sztuki teatralne to te ,do których nie dotarł wojewódzki

Dobrze godo

No to już wiadomo dlaczego Wojewódzki przyczepił się do Korwin Piotrowskiej, on po prostu chce zająć jej miejsce.

[b]gość, 16-08-15, 02:36 napisał(a):[/b]mmmmm…… :* uwielbiam pączki z dżemem malinowym, śa najlepsze :)A wyglądasz na taką co lubi pączki z dubajską nutellą.

[b]gość, 16-08-15, 21:12 napisał(a):[/b]Obciaga banana, wiedziałem ze jest gejemTa fotka pokazał że jest 100-u procentowym gejem;

Obciaga banana, wiedziałem ze jest gejem

Kuba zawsze celnie gada 🙂 jaki by nie był i tak go lubię, jest inteligentny 😉

Piękne zdjęcie z bananem 🙂 idealnie.

[b]gość, 16-08-15, 12:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-15, 02:36 napisał(a):[/b]mmmmm…… :* uwielbiam pączki z dżemem malinowym, śa najlepsze :)A wyglądasz na taką co lubi pączki z dubajską nutellą.[/quote]głodnemu chleb na myśli

Kubuś król TVNowskiego hejtu

mmmmm…… :* uwielbiam pączki z dżemem malinowym, śa najlepsze 🙂

Wojewodzki i ta Kaczodup to krol i krolowa swojego gniazda słoma z butow wychodzi ktoś powinien sprowadzić ich na ziemie

ten gejuch nic nie robi tylko po innych jedzie,zalosny typ

hahahah zdjecie z bananem idealnie prezentuje jego preferencje

On nie pojechał gessler tylko Rozenek. Gessler sie prywatnie przyjaźni z wojewódzkim