Przykre wieści ze świata muzyki – Tom Parker (32 l.) znany z brytyjskiego boysbandu „The Wanted” zmaga się z poważną chorobą. O swojej walce poinformował za pomocą mediów społecznościowych.

Mąż o chorej na raka Shannen Doherty: „Nie widzę chorej na RAKA”

Tom Parker ma glejaka

Muzyk opublikował na Instagramie urocze zdjęcie z rodziną. W poście opisał swoją batalię z chorobą. Zdiagnozowano u niego glejaka 4. stopnia.

W poruszającym wpisie Tom Parker wyznał, że wciąż nie może pogodzić się z diagnozą.

Shannen Doherty przechodzi czwarte stadium raka piersi. Chce się pożegnać z bliskimi w listach

Cześć, jak wiecie obydwoje byliśmy ostatnio nieobecni w social mediach przez kilka ostatnich tygodni. Przyszedł czas, aby wyjaśnić dlaczego. Nie ma prostego sposobu, aby to powiedzieć, ale zdiagnozowano u mnie guza mózgu i obecnie przechodzę leczenie. (…) Jesteśmy zdruzgotani, ale będziemy walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Nie chcemy was smucić, chcemy jedynie miłości i pozytywnego podejścia. Będziemy szerzyć ostrzeżenia o tej strasznej chorobie i szukać wszelkich dostępnych metod leczenia. To będzie trudna walka, ale z waszą miłością jesteśmy w stanie to pokonać – napisał muzyk.

Dziennikarzom magazynu OK! wyznał, że wciąż jest zszokowany i nie może uwierzyć w diagnozę. Rozpoczął już chemio i radioterapię.

Shannen Doherty opowiedziała o WALCE z nowotworem. „Czuję się niepewnie”

Glejak jest jednym z najbardziej niebezpiecznych nowotworów. Pacjenci zazwyczaj żyją od 3 do 18 miesięcy po usłyszenia diagnozy, która mimo postępu medycyny, wiąż brzmi jak wyrok.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tom Parker (@tomparkerofficial)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tom Parker (@tomparkerofficial)