Przysłowiowe 5 minut zespołu Ich Troje już dawno przeminęło. Michał Wiśniewski chcąc przypominać o istnieniu grupy, wciąż stara się wywoływać coraz to gorętsze skandale – widać, nieskutecznie.

Wiśniewski miał wielkie plany dotyczące zespołu. Miejsce byłej żony – Anny Świątczak, zajęła Justyna Panfilewicz, a choreografią zajmować się miała Weronika Grycan.

Niestety po niemal dwóch latach współpracy, zrezygnowana Justyna, postanowiła opuścić szeregi zespołu i rozpocząć karierę solową. Pożegnanie Panfilewicz, a raczej oświadczenie, było raczej pretensjonalne, niż życzliwe. Oto jej wpis, na jednym z portali internetowych:

„Odkąd dołączyłam do zespołu Ich Troje, nie podjął on żadnych konkretnych planów koncertowych i wydawniczych. Wystarczająco się już naczekałam. Wystarczająco dużo poświęciłam, doświadczyłam i przemilczałam – wyjaśnia powody odejścia na swoim profilu. Z dniem dzisiejszym opuszczam szeregi zespołu Ich Troje. Życzę Michałowi i Jackowi powodzenia w karierach solowych jak i innych planach życiowych i muzycznych! Wszystkiego najlepszego!”

Czy to już ostateczny upadek zespołu Ich Troje?

&nbsp

Wokalistka Ich Troje ODESZŁA z zespołu!

Wokalistka Ich Troje ODESZŁA z zespołu!