Anne Hathawy (39 l.) dołączyła do zacnego grona fanek projektów bardzo zdolnej Polki – Magdy Butrym. Aktorka wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie w kremowym płaszczu do kostek, który pochodzi z wiosennej kolekcji Magdy Butrym.

Kim Kardashian w sukience Magdy Butrym

Anne Hathawy w płaszczu polskiej projektantki

Anne Hathawy wraz z Jaredem Leto pojawiła się na ściance South by Southwest Film Festival w Austin (Teksas), gdzie miał premierę jej nowy film „WeCrashed”. Anne Hathaway i Jared Leto pojawili się na czerwonym dywanie w minioną sobotę w Paramount Theatre.

Anne Hathaway to kolejna hollywoodzka gwiazda, która nosi ubrania polskiej projektantki. Dla niewtajemniczonych to właśnie Magda Butrym projektowała pierwsze rzeczy dla LaManii Joanny Przetakiewicz.

Magda Butrym, polska duma?

Projektantka, która zaczynała u Joanny Przetakiewicz, kilka lat temu zaczęła pracować na własne nazwisko. Z doskonałym skutkiem. W końcu ubrania z jej metkami cieszą się ogromną popularnością wśród klientek, ceniących sobie wysublimowany styl, ale także największych gwiazd.

Lady Gaga w projekcie polskiej projektantki

Do celebrytek, które noszą ubrania Magdy Butrym należą m.in.: Rosie Huntington-Whiteley, Sandra Oh, Lily James, Dakota Fannig, Kendall Jenner, Anja Rubik, Dua Lipa, czy Chiara Ferragni.

Anne Hathaway Fot. Jason Howard/Bauergriffin.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

Anne Hathaway Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Anne Hathaway na Critics’ Choice Awards/fot. Jen Lowery/Mega Agency/Forum