Karolina Pisarek to jedna z niewielu uczestniczek programu „Top Model”, której udało się wykorzystać 5 minut sławy. Dzisiaj może spokojnie konkurować z największymi gwiazdami, była o nią zazdrosna nawet Joanna Krupa, kiedy pojawiły się plotki, że Karolina zasiądzie z jury „Top Model”.

Karolina Pisarek na okładce modowego magazynu

Karolina Pisarek ZASTĄPIŁA Maffashion w kampanii? Mamy komentarz blogerki i menedżerki modelki

Karolina Pisarek jest bardzo pracowitą i ambitną osobą. Wyjeżdża na wiele kontraktów za granicę. O jednym kontrakcie było głośno, kiedy zastąpiła Julię Kuczyńską. Wówczas influencerka sama zrezygnowała z globalnej kampanii znanej marki, a szybko za nią wskoczyła uczestniczka „Top Model”.

Karolina Pisarek może pochwalić się kolejnym sukcesem na koncie. Pojawiła się na okładce tureckiego magazynu Harpers Bazaar. Widzimy Polkę w dość naturalnym wydaniu na tle wzgórza i błękitnego nieba. Nie ukrywa, że to wyjątkowy moment w jej karierze, który otworzy wiele nowych drzwi:

Aaa! Już jest! W końcu mogę się z Wami podzielić informacja, że jestem na okładce @harpersbazaarturkiye. Ogromna radość i zaszczyt, że mogłam znaleźć się na okładce topowego, międzynarodowego, modowego magazynu!!! Przełom i wielki krok w mojej karierze! Wzruszam się na maxa!!! Dziękuje @avantmanagement za towarzyszenie mi w spełnieniu największych marzeń oraz wspinaniu się na szczyt od samego początku! Kocham Was dziewczyny  – napisała Pisarek.

Karolina Pisarek o złamanym sercu. „Moje życie prywatne totalnie legło w gruzach”

Karolina Pisarek w Paryżu

Karolina Pisarek/fot.
Avant Management

Karolina Pisarek na ściance, fot. AKPA

Karolina Pisarek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Karolina Pisarek na ściance

Karolina Pisarek/fot. AKPA