W show biznesie jednego dnia możesz być na szczycie, drugiego na dnie. Przekonała się o tym Kesha ( 32 l.)  amerykańska piosenkarka popowa, która w 2009 była na językach wszystkich. Później o Keshy słuch zaginął, gdy zaczęła mieć problemy ze zdrowiem, uzależniła się od narkotyków, czy opowiadała o piciu własnego moczu.

Kesha doprowadziła publiczność do łez swoim występem na Grammy 2018 (VIDEO)

Dawno nie widziana Kesha w piżamie na lotnisku

Kesha została przyłapana przez fotoreporterów na lotnisku LAX w Los Angeles. Widziano ją w towarzystwie jej długoletniego chłopaka Brada Ashenfeltera. Wokalistka zasłaniała się ramionami ukochanego przed wścibskimi paparazzi.

Piosenkarka jest fanką podróżowania w piżamie. Kesha do samolotu założyła wściekle pomarańczowy zestaw w pasy tygrysa. Najbardziej szokowała zmiana włosów u piosenkarki. Przez wiele lat przyzwyczaiła nas do długich, wiecznie potarganych blond włosów.

Kesha straciła fortunę na proces sądowy ze swoim byłym producentem, Dr Luke’iem. Mężczyzna został oskarżony o gwałt i działanie na niekorzyść klientki, jednak dzięki świetnej obronie, wygrał sprawę. Kesha od dłuższego czasu planuje wydać płytę, która pomoże oderwać się jej od finansowego dna i stanąć na nogi. Swego czasu wokalistka, która od lat nie wypuściła żadnego hitu, błagała koleżanki z branży, by nagrały z nią duet.

Kesha

Dawno nie widziana wokalistka Kesha, w piżamie na lotnisku. Fot.Forum/X17.

Kesha

Wokalistka Kesha chowa się przed fotoreporterami. Fot.Forum/X17.

Co sądzicie o nowych włosach artystki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kesha sprzedaje dom! (FOTO)

Kesha błaga Taylor Swift o pomoc

Oto najgorsza stylizacja minionego weekendu (FOTO)